Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NAVIEXPERT PLUS W PROMOCJI ZA DARMO I BEZ OPŁAT ZA TRANSMISJĘ DANYCHDrukuj

Plus
NaviExpert Plus, nawigacja on-line, dostępna jest w promocji bez żadnych opłat nawet za transmisję danych. Od środy 30 kwietnia każdy klient sieci Plus ma możliwość bezpłatnego przetestowania usługi przez 7 dni.


NaviExper Plus działa on-line i korzysta z informacji o ruchu drogowym od kierowców oraz monitoringu profesjonalnej floty, dzięki czemu wie, gdzie tworzą się korki i układa trasy pozwalające na ich omijanie. Podczas podróży aplikacja łączy się z internetem i na bieżąco aktualizuje trasę, dzięki czemu zawsze prowadzi tą optymalną. Dzięki funkcji ostrzeżeń CB z wyprzedzeniem informuje o zdarzeniach na drodze, m.in. o kontrolach czy wypadkach, a także o fotoradarach.

Aplikację NaviExpert Plusa można pobrać wysłając na numer 8045 bezpłatnego SMSa o treści: NAVI. Przez pierwsze siedem dni usługa dla klientów sieci Plus jest całkowicie bezpłatna i nie płaci się nawet za transmisję danych. Jeśli po tym okresie klient zdecyduje się na jej przedłużenie to koszt wyniesie 12,30 zł z VAT (10 zł netto) za 30 dni. Cały transfer danych, który jest generowany przez aplikację w usłudze NaviExpert Plus podczas pobierania map, tras, czy też ostrzeżeń CB, został zryczałtowany w opłacie za usługę. Oznacza to, że klient nie poniesie dodatkowych kosztów związanych z transmisją danych podczas korzystania z nawigacji.

Niezależnie od tego co wybieramy za cel podróży – podmiejskie atrakcje turystyczne, czy popularne ośrodki wypoczynkowe w górach, nad morzem czy na Mazurach – Naviexpert Plus pozwoli poczuć się pewniej w trakcie jazdy. Korzystając z niej nie trzeba nawet pamiętać o tym, by przed podróżą dokonać samodzielnej, czasochłonnej, a i często także płatnej aktualizacji mapy. Wystarczy wytyczyć trasę, by aplikacja automatycznie pobrała najbardziej aktualną mapę, uwzględniającą bieżące remonty, świeżo oddane do użytku odcinki drogowe, informacje o korkach na trasie oraz fotoradary i kontrole drogowe.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający