Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

4FUN.TV NA NOWEJ POZYCJI W CYFROWYM POLSACIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
W związku ze startem Disco Polo Music, na oficjalnej liście kanałów Cyfrowego Polsatu, doszło do małych zmian. Otóż nowy kanał muzyczny Telewizji Polsat zameldował się na pozycjach 23 oraz 180 - dotąd zajmowaną przez stację 4fun.tv, która powędrowała na pozycję 182.

Natomiast zagraniczny kanał JCTV został przesunięty na pozycję 188 (dotychczas zajmował pozycję 182). Kanał 189 to od dziś Fashion TV HD (wcześniej był dostępny na pozycji 188).

Parametry 4fun.tv:
Eutelsat Hot Bird o częstotliwości 10,719 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S/QPSK).

4fun.tv to jedna z najbardziej lubianych telewizji muzycznych w Polsce. Kanał kierowany jest do osób lubiących dobrą zabawę oraz szukających sposobu na spędzanie wolnego czasu. W 4fun.tv można zobaczyć klipy największych gwiazd muzyki dance i pop, dowiedzieć się o najciekawszych wydarzeniach muzycznych i kulturalnych w całej Polsce oraz na świecie, a także wziąć udział w niezliczonych konkursach i zabawach smsowych takich jak "Parowanie", "Kto Cię Kocha". Stacja należy do grupy kapitałowej 4fun Media S.A., którą poza 4fun.tv tworzą kanały muzyczne RBL.TV i TV.DISCO. Wszystkie stacje są niekodowane.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający