Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KATARZYNA SKRZYNECKA GOŚCINNIE W "TAŃCU Z GWIAZDAMI" (foto)Drukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami
W najbliższym odcinku "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zobaczymy zwyciężczynię "Twoja twarz brzmi znajomo" Katarzynę Skrzynecką, która przez wiele lat prowadziła taneczne show. Kasia Skrzynecka wróci do programu by zaśpiewać przebój Tiny Turner "Private Dancer".Więcej o finale i triumfie Katarzyny Skrzyneckiej w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" pisaliśmy w tym newsie.

Katarzyna Skrzynecka


W rywalizacji o Kryształową Kulę pozostało już tylko 5 najlepszych par, które w piątek czeka na parkiecie prawdziwy taneczny maraton. Każda z nich zatańczy bowiem po dwa tańce: standardowy i latynoamerykański. Klaudia Halejcio i Tomasz Barański zatańczą american smooth i cha chę, Piotr Gruszka w parze z Niną Tyrką swing i walca angielskiego. Spore wyzwanie czeka Anetę Zając i Stefano Terrazzino, którzy zmierzą się z rumbą i zmysłowym argentyńskim tangiem. Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar zatańczą salsę i foxtrota, a Joanna Moro w parze z Rafałem Maserakiem rumbę i charlestona.

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" już dziś w Polsacie o 20:00.


Foto: WBF/Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający