Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KOLEJNY REKORDOWY WYNIK "PIELĘGNIAREK" W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
W piątek 2 maja o godzinie 12:52 ponad milion widzów oglądało 23. odcinek nowego codziennego serialu paradokumentalnego "Pielęgniarki", produkowanego przez ATM Grupa dla Telewizji Polsat. Był to jednocześnie najlepiej do tej pory oglądany odcinek – 0,8 mln widzów. Średnia widownia nowej produkcji wynosi 634 tys.

Pierwszy odcinek serialu Polsat wyemitował 31 marca o godz. 12:00. "Pielęgniarki" zaliczyły świetny start - ponad 629 tys. widzów i 19% udziałów w grupie komercyjnej. Oglądalność z odcinka na odcinek rośnie – w piątym tygodniu, w porównaniu z pierwszym tygodniem emisji, aż o 10% wzrosła liczba widzów w grupie 16 – 49.

Serial jest liderem pasma, a jego udziały w grupie komercyjnej plasują się na blisko 18%. "Pielęgniarki" emitowane są codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 12:00. Producentem wykonawczym serialu jest ATM Grupa S.A.


Dane: Nielsen Audience Measurement/Informuje: ATM Grupa
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający