Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TVP SPORT HD I 13 ULICA Z NOWYCH PARAMETRÓW NA LIŚCIE CPDrukuj

Cyfrowy Polsat
TVP Sport HD z nowych parametrów, jako TEST 11 - pozycja 317 i 13 Ulica, jako TEST 12 (pozycja 316), zameldowały się na końcu listy kanałów Cyfrowego Polsatu. Przypomnijmy, że zarówno TVP Sport HD, jak i kanał 13 Ulica ze starych parametrów, nadal znajdują się na swoich pozycjach (odpowiednio 122 i 51).

Abonenci Cyfrowego Polsatu uprawnienia do odbioru 13 Ulicy z nowych parametrów mieli już od 20 stycznia (więcej w tym newsie). W celu oglądania stacji z nowej częstotliwości, trzeba było wyszukać ją samodzielnie.

TVP Sport HD natomiast w dniu dzisiejszym dołączył do oferty nc+. Platforma uruchomiła w tym celu oddzielny przekaz kanału na swoim transponderze. Na początku nie było kodowania CP, jednak z biegiem czasu zostało ono dołączone. W chwili obecnej abonenci Cyfrowego Polsatu nie mają uprawnień do odbioru stacji z pojemności dzierżawionej przez platformę nc+. Przekaz kanału TVP Sport HD z transpondera Cyfrowego Polsatu zostanie prawdopodobnie zakończony.

Parametry 13 Ulica:
Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 11,334 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK.


Parametry TVP Sport HD (tp. nc+):
Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 10,834 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający