Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"PIESEK BALI" I "LEŚNI PRZYJACIELE" OD CZERWCA W POLSAT JIMJAM (foto)Drukuj

Polsat JimJam
W czerwcu Polsat JimJam rozpocznie emisję dwóch nowych seriali animowanych - "Piesek Bali" i "Leśni przyjaciele". Głównym bohaterem pierwszej bajki jest piesek o imieniu Bali. W każdym odcinku maluch napotyka nowy problem - pierwsza wizyta u fryzjera, sprawdzian z pływania czy niechęć do kupna nowych butów.

Bali świetnie radzi sobie również z rolą starszego brata, któremu mała siostrzyczka Lea potrafi dać się we znaki, np. rozlewając wodę na jego malarskie dzieło. Bali może pomóc dzieciom w odnalezieniu rozwiązań codziennych problemów i sprawić, że początkowo budzące strach sytuacje, zamienią się w zabawne wydarzenia. Bajka może także wspierać samodzielność i kreatywność przedszkolaków.


Serial cechuje prosta, łagodna grafika, piosenki, które wspierają zrozumienie podejmowanych w bajce zagadnień, a także ciepła, rodzinna atmosfera. "Piesek Bali" to mądra bajka i przesympatyczni bohaterowie, z którymi dzieci łatwo się utożsamią. Polsat JimJam zaprasza w czerwcu do oglądania serialu animowanego "Piesek Bali" codziennie o 11:10 i 11:25.

"Piesek Bali"


Drugą nową propozycją stacji są "Leśni przyjaciele". Plemię robaczków MuMu - Mei, Tong, BoBo oraz ich przyjaciele zapewnią widzom wspaniałą rozrywkę i mnóstwo śmiechu. Wesoła gromadka leśnych ludzików umili maluchom czas przed telewizorem od poniedziałku do piątku o 7:50 i 15:40 w Polsat JimJam.

Najmłodszymi przedstawicielami MuMu opiekują się stary i bardzo mądry wódz Mantis oraz uwielbiająca śpiewać, ciotka Cykada. Życie wśród traw jest istną sielanką – głównym zajęciem ich mieszkańców jest wymyślanie kolejnych zabaw i robienie sobie nawzajem psikusów np. przebieranie się za duchy i leśne stwory. Czy to jednak kogoś przestraszy?

"Leśni przyjaciele" to serial animowany przeznaczony dla najmłodszych. Historyjki, opowiadane bez użycia słów mają za zadanie stymulowanie dziecięcej wyobraźni. Ta niezwykle optymistyczna bajka pokazuje, że osiągnięcie szczęścia i czerpanie radości z życia może być bardzo proste. Serial został przygotowany tradycyjną, dziś już rzadko spotykaną, metodą animacji poklatkowej, dzięki czemu ma ona wyjątkowy charakter i urok. "Leśni przyjaciele" od poniedziałku do piątku o 7:50 i 15:40, począwszy od czerwca w Polsat JimJam.


"Leśni przyjaciele"


Foto: Polsat JimJam
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający