Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

DOMINIK LIBICKI W ZARZĄDZIE POLKOMTELUDrukuj

Plus
Rada nadzorcza Polkomtelu podjęła decyzję o powołaniu Dominika Libickiego w skład zarządu spółki. Zdecydowała również, że Dominik Libicki obejmie stanowisko wiceprezesa zarządu.

Od 15 maja 2014 roku Dominik Libicki pełni funkcję członka zarządu Polkomtelu. Zgodnie z uchwałą rady nadzorczej, po rejestracji przez sąd zmian w akcie założycielskim spółki, obejmie stanowisko wiceprezesa zarządu.

Decyzja o powołaniu Dominika Libickiego do zarządu jest naturalną konsekwencją zakończenia transakcji włączenia Polkomtelu do Grupy Cyfrowy Polsat. Stanowi kolejny istotny krok w kierunku integracji Grupy i realizacji strategii mającej na celu budowę wartości całej Grupy Polsat.

Zygmunt Solorz-Żak:
"Cieszę się, że transakcja została przeprowadzona w sposób sprawny i skuteczny. Powołanie Dominika Libickiego w skład Zarządu operatora sieci Plus jest ostatnim ważnym akordem, zamykającym całą transakcję i rozpoczynającym nowy etap w historii naszej Grupy. Integracja i współpraca obydwu firm rozpoczęła się już dużo wcześniej, ale mam nadzieję, że teraz będą mogły już w pełni wykorzystać swój cały wspólny potencjał. Zbudowanie największego przedsiębiorstwa w Polsce, powstałego z polskiego, rodzimego kapitału jest dla mnie powodem do dumy i jestem przekonany, że Cyfrowy Polsat i Polkomtel wspólnie osiągną sukces".

Dominik Libicki pełni funkcję prezesa zarządu Cyfrowy Polsat S.A. od marca 2001 roku. Ponadto zasiada w radzie nadzorczej Telewizji Polsat i jest prezesem zarządu Info-TV-FM. Od lutego 2005 roku pełni funkcję wiceprezesa Związku Pracodawców Prywatnych Mediów, działającego w ramach Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych "Lewiatan". Jego wcześniejsze doświadczenia zawodowe związane są głównie z branżą produkcji telewizyjnej. Ponadto w latach 2005–2006 był członkiem, a w latach 2006–2008 wiceprzewodniczącym rady nadzorczej PTC (obecnie T-Mobile).Od maja 1999 roku do marca 2011 roku zasiadał w radzie nadzorczej spółki Polskie Media S.A.

W skład zarządu Polkomtelu wchodzą obecnie Tobias Solorz – prezes zarządu oraz Joanna Nieckarz, Wojciech Piskorz i Tomasz Zadroga, wszyscy w randze członka zarządu.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający