Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

IPLA: NOWE KANAŁY, PAKIETY I BEZPŁATNE TESTOWANIEDrukuj

IPLA
Największa polska telewizja internetowa IPLA jest już dostępna w nowej odsłonie – z 36 kanałami, nowymi pakietami i zmodyfikowanym, przejrzystym układem treści, który ułatwi wyszukiwanie i oglądanie materiałów wideo. Nowością dla widzów jest także możliwość testowania pakietów tematycznych przez 14 dni bez żadnych opłat. Dzięki temu mogą zapoznać się z ofertą biblioteki serwisu, zanim podejmą decyzję o stałej subskrypcji treści.

10 nowych kanałów linearnych

Na widzów IPLI czeka bogactwo legalnych treści:
* 36 linearnych kanałów telewizyjnych, w tym 10 nowych: AXN HD, AXN Spin, AXN White, AXN Black, Sundance, Da Vinci Learning, Polsat Viasat Nature, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat History i Duck TV,
* ponad 1400 filmów fabularnych, w tym nowości: "Grawitacja", "Chce się żyć", "Wielkie piękno", "Pod Mocnym Aniołem" i wiele innych,
* głośne seriale przed premierą telewizyjną,
* najnowsze programy rozrywkowe, edukacyjne, poradnikowe, przyrodnicze, muzyczne, bajki i wiele innych z anten ponad 30 stacji TV,
* wydarzenia sportowe na żywo.

Nowe pakiety IPLI

W nowej odsłonie bogata biblioteka IPLI została na nowo pogrupowana tematycznie. Użytkownik odwiedzając serwis IPLA, zobaczy w menu strony 7 kategorii tematycznych: SERIAL, FILM, SPORT, ROZRYWKA, NEWS, WIEDZA i DZIECI oraz kategorie: LIVE (kieruje do wydarzeń dostępnych w IPLI na żywo), KANAŁY TV (kieruje do pełnej oferty kanałów linearnych w serwisie) i PAKIETY. Treści są podzielone tak, żeby szybko i intuicyjnie można było odnaleźć poszukiwane materiały.

W nowych pakietach tematycznych, które w większości odpowiadają kategoriom tematycznym, oprócz treści VOD udostępnianych bez reklam, znalazły się także kanały telewizyjne online z danego obszaru tematycznego. Obecnie w ofercie IPLI znajdują się następujące pakiety:
* IPLA ROZRYWKA (nowość)
* IPLA NEWS (nowość)
* IPLA WIEDZA (nowość)
* IPLA DZIECI (nowość)
* IPLA FILMY I SERIALE (wcześniej IPLA PREMIUM)
* IPLA SPORT
* IPLA PREMIERY
* IPLA WORLD
* IPLA EXTRA

Dla widzów, którzy są zainteresowani tańszym dostępem do większej liczby atrakcyjnych treści przygotowano dwa zestawy pakietów:
* IPLA MINI z treściami z IPLA NEWS, IPLA DZIECI, IPLA WIEDZA, IPLA ROZRYWKA,
* IPLA MAX z treściami z IPLA NEWS, IPLA DZIECI, IPLA WIEDZA, IPLA ROZRYWKA, IPLA FILMY i SERIALE oraz IPLA SPORT.

Abonentom Cyfrowego Polsatu oraz klientom sieci Plus nadal oferowane są przygotowane specjalnie dla nich pakiety – odpowiednio IPLA MIX oraz IPLA PLUS.

W związku z nowościami w ofercie i zmianami funkcjonalnymi, IPLA wprowadziła nowe promocyjne ceny pakietów, które zaczynają się już od 2,90 zł/mies. dla abonentów Cyfrowego Polsatu i od 4,90 zł/mies. dla pozostałych użytkowników.

Bezpłatne testowanie

Chcąc skorzystać z oferty serwisu, widzowie mają teraz możliwość bezpłatnego przetestowania pakietów przez 14 dni, zanim podejmą decyzję o ich stałej subskrypcji. Promocją zostały objęte wszystkie pakiety dostępne w IPLI.

"To nowe rozwiązanie na polskim rynku wideo online, które stanowi duże ułatwienie w korzystaniu z rozrywki online, dlatego w innych krajach cieszy się dużą popularnością. Podczas dwutygodniowego okresu promocyjnego ze wszystkich pakietów można korzystać zupełnie za darmo i bez żadnych ograniczeń, zapoznając się z bogatą i – co najważniejsze – legalną ofertą IPLI" – mówi Beata Białkowska, dyrektor zarządzający ds. marketingu w Cyfrowym Polsacie i Plusie.

Przy podejmowaniu decyzji o korzystaniu z pakietu użytkownik wypełnia dane dotyczące płatności kartą płatniczą, jednak czternastodniowy okres próbny wolny jest od jakichkolwiek opłat. W trakcie okresu testowego można zrezygnować z usługi, nie ponosząc żadnych kosztów. Jeżeli użytkownik zdecyduje, że chce nadal korzystać z usługi, wystarczy, że po upływie dwóch tygodni nie zgłosi chęci jej wyłączenia – wtedy opłaty za kolejne 30-dniowe okresy będą co miesiąc automatycznie pobierane z jego karty. To bardzo wygodne rozwiązanie, użytkownik decydujący się na taką formę nie musi pamiętać o płatności na kolejny okres.

Z 14-dniowego okresu testowego mogą skorzystać zarówno nowi użytkownicy, jak i osoby, które już odwiedzały IPLĘ. Dostęp do zasobów IPLA mają internauci za pośrednictwem strony www.ipla.tv, a dzięki specjalnym, ciągle rozwijanym aplikacjom także użytkownicy komputerów z systemem Windows, urządzeń mobilnych z systemami Android, iOS i Windows Phone, telewizorów Smart TV (m.in. LG, Toshiba, Samsung, Panasonic, Sony i Philips), dekoderów Cyfrowego Polsatu, PlayStation 3, Netia Playera i urządzeń Toya.
#1 | Midrach dnia 18.05.14 13:21
I tylko KASA KASA KASA - Cały POLSAT
#2 | Prokop dnia 20.05.14 11:43
Odświeżona ipla.tv z nowymi pakietami. Szczególnie fajna jest możliwość przetestowania danego pakietu. Dwa tygodnie to wystarczająca ilość czasu, by rozeznać się czy to nam odpowiada. Poza tym ceny pakietów nie są wygórowane.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający