Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

WYBORY NA UKRAINIE I EUROWYBORY - 25 MAJA W POLSAT NEWSDrukuj

Polsat News (HD)
25 maja br., na antenie Polsat News zostanie wyemitowane "Specjalne wydanie" programu dot. wyborów prezydenckich na Ukrainie. Wydarzenia na Ukrainie zrelacjonuje dwóch wysłanników "Wydarzeń" i Polsat News – Grzegorz Kępka z Kijowa oraz Tomasz Lisiecki z Doniecka. "Specjalne wydanie" poprowadzi Ewa Gajewska ze studia Polsat News – studio w specjalnej scenografii.

Gajewska porozmawia z ekspertami i komentatorami sytuacji na Ukrainie. W programie podsumowane i przeanalizowane będą dotychczasowe wydarzenia w felietonach, a przebieg głosowania oraz bieżącą sytuację zrelacjonują wysłannicy Polsat News. Program rozpocznie się tuż po głównym wydaniu "Wydarzeń", czyli start ok. godz. 19:15 i potrwa do godz. 21:00.

Tego samego dnia, od godz. 21:00 stacja przeniesie się do Brukseli, skąd Marek Kacprzak przy współudziale Doroty Bawołek, korespondentki Polsat News w Brukseli, poprowadzi "Wieczór eurowyborczy". Specjalnie na ten wieczór zostanie wybudowane studio plenerowe przed Parlamentem Europejskim. "Wieczór eurowyborczy", transmitowany sprzed parlamentu, będzie doskonałą okazją do pokazania od kuchni instytucji, do której dążą wybrańcy wyborców. Polsat News postara się wytłumaczyć na czym polega struktura i cele ogólnoeuropejskiego urzędu. Także wewnątrz parlamentu zostanie przygotowane stanowisko live, skąd będą realizowane łączenia z gośćmi Doroty Bawołek. Kacprzak, z zaproszonymi do studia gośćmi, skomentuje wstępne wyniki wyborów oraz określi wyzwania jakie stoją przed najbliższą kadencją Parlamentu Europejskiego. Z Brukseli prowadzący połączą się także ze sztabami partii w Polsce, ośrodkami regionalnymi w kraju oraz przedstawią komunikaty Państwowej Komisji Wyborczej. Ok. godz. 22 stacja zaprezentuje pierwsze prognozowane przez Parlament Europejski wyniki wyborów, a następnie wyniki, które w 90-95 proc. będą odzwierciedlać ostateczny rezultat głosowania. Jeszcze przed północą Polsat News przedstawi nieoficjalne wyniki ze wszystkich krajów UE.

Następnego dnia (26.05.) w poranku "Nowy dzień z Polsat News" będzie kontynuowany zarówno temat wyborów na Ukrainie, jak i eurowyborów (łączenia z Kijowem, Donieckiem i Brukselą).
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający