Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

HD 5000: WYBRANI ABONENCI Z NOWYM SOFTEM (akt.)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat udostępnił nową wersję oprogramowania dla wybranych dekoderów HD 5000. Nowy soft posiada numer 2.100.1.5. Można się spodziewać, że jeżeli testy nowego oprogramowania przebiegną prawidłowo, wtedy pozostali posiadacze tychże dekoderów oraz innych produkowanych przez Cyfrowy Polsat, zyskają dostęp do softu.

Nowe oprogramowanie dodaje:
- nową funkcjonalność HBO GO,
- możliwość edycji list ulubionych,
- planowanie przełączeń/rezerwacja zdarzeń,
- edycję zaplanowanych nagrań/przełączeń,
- planowanie manualne nagrań/przełączeń,
- obsługę napisów.

Nowy soft wprowadza także PVR Seek (przytrzymanie strzałek do przewijania daje możliwość "przesuwania się" po buforze live pause lub nagraniu) oraz zmienia User Interface (EPG, informacje o programie, lista kanałów, lista nagrań).

Przypomnijmy, że oprogramowanie aktualizuje się standardowo, po przejściu dekodera do Standby (stanu czuwania) lub ręcznie poprzez wybranie z Menu dekodera opcji "Aktualizacja oprogramowania".

Aktualizacja (27.05.2014 r.): Cyfrowy Polsat udostępnił poprawkę do wersji softu oznaczonego numerem 2.100.1.5. Nowe oprogramowanie posiadające numer 2.104.1.5. poprawia komunikat SMS oraz HBO GO i IPLA.
#1 | Baldur dnia 25.05.14 22:59
HD5000, a kiedy do następnych modeli? Polsat powinien zunifikować dekodery i wprowadzić te z własnej fabryki, wtedy kwestia softu będzie łatwiejsza do wprowadzenia.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający