Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ANETA ZAJĄC WYGRAŁA "TANIEC Z GWIAZDAMI" (foto)Drukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami
Głosami widzów program "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" wygrała para Aneta Zając i Stefano Terrazzino. Laureaci otrzymali kryształową kulę i 150 tys. zł do podziału. Drugie miejsce zajęli Joanna Moro i Rafał Maserak.
Aneta Zając i Stefano Terrazzino

W finałowym odcinku obie pary zatańczyły po trzy tańce - wybrany przez siebie, przez jurorów oraz tzw. freestyle. W jesiennej ramówce Telewizji Polsat znajdzie się kolejna edycja show. Prowadzącymi "Tańca z gwiazdami" są Anna Głogowska oraz Krzysztof Ibisz. Show dla Polsatu produkuje firma Rochstar.

Widzowie Telewizji Polsat znają Anetę Zając głównie z serialu "Pierwsza miłość", gdzie wciela się w postać Marysi Radosz.


Foto: Polsat/WBF
#1 | Baldur dnia 25.05.14 23:02
Gratuluję Anecie i polsatowi za reaktywację programu z bardzo dobrym skutkiem. Nie dość, że widownia dopisywała, to jeszcze wyniki często były komentowane w internecie, a o to chyba chodzi, żeby było głośno.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający