Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"TANIEC Z GWIAZDAMI" WIOSENNYM HITEM POLSATU, DOBRY WYNIK "TYLKO MUZYKI"Drukuj

Polsat (HD)
Wielki sukces pierwszej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w Telewizji Polsat. Taneczny show był najchętniej oglądanym programem rozrywkowym tej wiosny. Co tydzień śledziło go ponad 3 mln 585 tys. widzów. Średnia oglądalność w grupie 4+ wyniosła 23,8% SHR (w finale 27,4%), a w grupie (16-49) 18,8% SHR (w finale 20,6%).

Kryształową kulę oraz 150 tys. złotych do podziału zdobyła po niezwykle zaciętym, wyrównanym i emocjonującym finale Aneta Zając w parze ze Stefano Terrazzino.

"Tylko muzyka. Must be the music" wciąż najlepszym muzycznym talent show tej wiosny. Fascynującą walkę na głosy, osobowości i przeboje oglądało co tydzień ponad 2 mln 476 tys. widzów. Finał siódmej edycji show wygrał hip-hopowy skład Sachiel.


Informuje: Polsat/Dane: Nielsen Audience Measurement
#1 | Prokop dnia 27.05.14 10:45
DWTS był sporym ryzykiem ze strony Polsatu, ale opłaciło się i teraz można pić szampana. I decyzja o kolejnej edycji jest jak najbardziej spodziewana. Podobnie MBTM. Mimo iż to już niepierwsza edycja wciąż przyciąga i widzów i artystów.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający