Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DZIEŃ DZIECKA W CP I IPLI Z KANAŁAMI VIMNDrukuj

Cyfrowy Polsat
Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka, od 26 maja do 9 czerwca br. wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymują w ramach "otwartego okna" promocyjny dostęp do kanałów dziecięcych Nick Jr., Nickelodeon oraz Nick HD. Dodatkowo użytkownicy wybranych pakietów IPLI, abonenci Cyfrowego Polsatu oraz klienci Plusa korzystający z pakietu IPLA Plus będą mogli w serwisie IPLA obejrzeć 50 odcinków najnowszych propozycji programowych z kanałów dziecięcych Viacom International Media Networks.


W czasie rozpoczynającego się "otwartego okna" wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli śledzić niezwykłe losy ulubionych bohaterów serii "Hotel 13", "Nawiedzeni", "Sam&Cat" czy "Grzmotomocni". Na dzieci i miłośników kreskówek czekają przygody takich postaci, jak Wojownicze Żółwie Ninja, Sanjay&Craig, Korra. Nie zabraknie też tytułów dla najmłodszych dzieci – przez okres promocji przedszkolaki będą poznawać świat wraz z Dorą, Małą Podróżniczką czy bohaterami seriali "Psi Patrol" i "Bąbelkowy Świat Gupików".

Przez dwa tygodnie wspólnej akcji wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy pakietów IPLA DZIECI, IPLA MINI, IPLA MAX i IPLA PLUS (pakiet dla abonentów sieci Plus) skorzystają także z biblioteki programów kanałów Nick Jr., Nickelodeon i Nick HD w telewizji internetowej IPLA. Bez żadnych ograniczeń, w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu będą mogli obejrzeć 50 odcinków najnowszych bajek, między innymi: "Bubble Gruppies", "Hotel 13", "Sam&Cat", "Psi Patrol" i innych.

Bajki w IPLI można oglądać za pośrednictwem strony www.ipla.tv oraz, dzięki dedykowanym aplikacjom, na komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, telewizorach Smart TV (m.in. LG, Samsung, Thomson, TCL, Philips), dekoderach Cyfrowego Polsatu i Netia Playerze.

Akcji Cyfrowego Polsatu i VIMN towarzyszyć będzie szereg dodatkowych działań promocyjnych na kanałach z grupy "kids&family" należących do VIMN, na stronie internetowej Nickelodeon Polska: www.nick.com.pl oraz w mediach wewnętrznych Cyfrowego Polsatu i IPLI.


Widzowie platformy mogą oglądać stację Nick Jr. na pozycji 93 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu, a kanały Nickelodeon oraz Nick HD odpowiednio na pozycjach: 91 i 171.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający