Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS BANK ROZSZERZA OFERTĘ DEPOZYTÓWDrukuj

PlusBank
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zainteresowanych długoterminowym lokowaniem środków Plus Bank wprowadził do oferty lokaty o stałej stopie procentowej zakładane na 24 lub 36 miesięcy, a także wydłużył okres deponowania Lokaty Dynamicznie Rosnącej do 15 miesięcy.

Lokata z 24M terminem deponowania oprocentowana jest na 3,6% zaś oprocentowanie lokaty 36M wynosi 3,8%. Lokaty na 24M i 36M są oferowane w Oddziałach, przez plusbank24.pl, w aplikacji mobilnej plusbank24 oraz za pośrednictwem strony plusbank.pl.

Lokata Dynamicznie Rosnąca pozwala elastycznie zarządzać środkami:
- termin deponowania składa się z 5 trzymiesięcznych okresów odsetkowych. Oprocentowanie jest tym wyższe im dłużej środki są ulokowane w Banku:

- odsetki naliczane są co trzy miesiące – klient ma możliwość złożenia dyspozycji przekazywania odsetek na konto osobiste po każdym okresie deponowania lub otrzymania ich po zakończeniu okresu deponowania,
- w przypadku likwidacji lokaty przed zakończeniem okresu 15 miesięcy klient otrzymuje odsetki naliczone za zakończone okresy odsetkowe.

Nowe lokaty można zakładać od środy 28 maja 2014 roku. Pełna oferta produktów depozytowych Plus Banku na plusbank.pl .
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający