Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"HAPPY HOURS" W CP. PAKIET PREMIUM ZA 79,90 ZŁ + KOSZULKA OD AXNDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat ruszył z kolejną odsłoną oferty "Happy Hours" dla osób, które są zainteresowane najlepszym jakościowo produktem na rynku - telewizją. Przez kilka najbliższych dni pakiet Premium będzie można otrzymać za jedyne 79,90 zł. Do tego dekoder Sagemcom ESI-88 z dyskiem 500 GB za 1 zł i koszulka od AXN w prezencie. Oferta dostępna online.


Zamawiając pakiet Premium zainteresowany otrzymuje:
- 6 miesięcy TV bez opłat,
- Miesięczny Katalog Filmów VOD w prezencie przez 6 miesięcy,
- pakiet IPLA MIX w cenie przez całą umowę,
- koszulkę od AXN w prezencie,
- dekoder Sagemcom ESI-88 z dyskiem 500 GB lub inny dekoder HD Cyfrowego Polsatu za 1 zł (z opcji wyłączony jest PVR HD 7000),
- w opcji bez dekodera możliwość zamówienia Modułu CAM CI+,
- możliwość zamówienia usługi Multiroom HD.

Umowa podpisywana jest na 24 miesiące. Po 6-miesięcznym okresie bez opłat, zainteresowany może wybrać pakiet Premium (+ HBO GO + IPLA MIX) za 79,90 zł lub pozostać w konfiguracji Premium + HBO GO + IPLA MIX + Miesięczny Katalog Filmów VOD za 89,90 zł. Miesięczny Katalog Filmów VOD można włączać i wyłączać. Oferta ważna jeszcze 7 dni, dla nowych klientów. W programie smartDOM, w promocji "Happy Hours", ta sama konfiguracja o połowę taniej.


"Happy Hours" w Cyfrowym Polsacie
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający