Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWY SOFT DLA WSZYSTKICH HD 5000Drukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat udostępnił nową wersję oprogramowania dla wszystkich dekoderów HD 5000. Testowanie softu na wybranej grupie abonentów trwało dość długo, ponieważ operator wykrył kilka nieprawidłowości, które stopniowo usuwał. Oprogramowanie o numerze 2.104.1.5 jest stabilne i powinno usatysfakcjonować klientów.


Najważniejsze zmiany, które wprowadza nowy soft:
- nowa funkcjonalność HBO GO,
- możliwość edycji list ulubionych,
- planowanie przełączeń/rezerwacja zdarzeń,
- edycja zaplanowanych nagrań/przełączeń,
- planowanie manualne nagrań/przełączeń,
- obsługa napisów,
- poprawa stabilności dekodera,
- inne (drobne) poprawki.

Przypomnijmy, że oprogramowanie aktualizuje się standardowo, po przejściu dekodera do Standby (stanu czuwania) lub ręcznie poprzez wybranie z Menu dekodera opcji "Aktualizacja oprogramowania".
#1 | Midrach dnia 31.05.14 13:06
Dekodery polsatowskie im nowsze oprogramowanie tym gorzej działają- pamiętam pierwszy soft na hd 7000 szybki i stabilny teraz to tragedia włączając iple czekam z 20 sec na uruchomienie aplikacji , a wyjść z niej graniczy z cudem , bo często wyłącznikiem nie jest klawisz X tylko kabel sieciowy - TRAGEDIA. Informatycy z Polsatu co wezmą do reki to spie....ą

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający