Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TYDZIEŃ W SERIALACH POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Jak co tydzień prezentujemy dla naszych czytelników wieści z popularnych seriali Telewizji Polsat. W rozwinięciu newsa prezentujemy streszczenia odcinków seriali: "Hotel 52", "Pierwsza miłość", "Szpilki na Giewoncie", "Świat według Kiepskich" oraz "Ludzie Chudego".


"Hotel 52"

Iwona zwierza się w tajemnicy Natalii, że lada dzień wyjdzie za Andrzeja. Planuje tylko skromną uroczystość dla najbliższej rodziny. Lipska opowiada o wszystkim Kai, która próbuje ją namówić na zorganizowanie dla nowożeńców przyjęcia-niespodzianki. Kaja jedzie samochodem z Natalią. Podczas nocnej eskapady auto ulega wypadkowi. Natalii grozi niebezpieczeństwo... Artur próbuje przeprosić Asię za zawód, którego doświadczyła. Dziewczyna jednak przeżywa odrzucenie. W przypływie szczerości chłopak przyznaje się do choroby, przez którą nie zamierza wiązać się żadną kobietą.


"Pierwsza miłość"

Bartek, Patryk i Artur postanawiają zaszaleć we Wrocławiu jak za dawnych czasów. Ich całonocne wybryki kończą się w tajemniczym magazynie.
Waldi i Boguś odwiedzają salon Sabiny, by odzyskać od Jowity pieniądze. Gdy jej nie zastają na miejscu, robią wielki bałagan i zastraszają Dagę.
Stefani znów otrzymuje propozycję przyłączenia się do formacji tanecznej Marcelo. Jeśli przyjmie ofertę, może liczyć na bardzo korzystny kontrakt.
W domu Żukowskich zjawia się Marysia, która zostawiła Julkę pod opieką Kingi. Gdy widzi Annę ze swoją córką na rękach, reaguje gniewem.
Grzegorz usilnie próbuje przeprosić Renatę, kupując jej kwiaty i prawiąc komplementy. Niestety, jego starania nie przynoszą oczekiwanych skutków.


"Szpilki na Giewoncie"

Aniela nie ustaje w próbach odnalezienia Romka. Michał organizuje spotkanie z panią mecenas, która pomaga ustalić miejsce pobytu chłopca oraz adres jego matki. Skorupa i Gut jadą do niej z informacją, że jej syn wymaga natychmiastowego leczenia.


"Świat według Kiepskich"

Helena Paździochowa razem z mężem organizują prezentację eleganckich kołder. Obiecują, że każdy nabywca dołączy do elitarnej grupy klientów. Halina namawia Ferdka, by sprzedali niepotrzebne dobra rodzinne, a za zarobione pieniądze kupili kołdrę.


"Ludzie Chudego"

Lola odkryła w sobie nową pasję - fotografię oraz nową misję - pozyskiwanie funduszy dla sierot po policjantach. W związku z tym proponuje Chudemu, żeby funkcjonariusze z jego ekipy pozowali nago do kalendarza? Marek wciąż nie odzywa się do Sylwii, a Rita nadal nie wie, z kim się przespała - czy z Michą, czy może raczej jego bratem-bliźniakiem. Po całonocnej akcji przeciw handlarzowi materiałami wybuchowymi (mocno zakrapianej alkoholem) Chudy, na totalnym kacu, idzie na badania okresowe. Bojąc się, że jego krew będzie zbyt "procentowa", podmienia probówki. Niedługo potem Marian odbiera komórkę Chudego z informacją z przychodni, żeby Chudy przyszedł z rodziną, ponieważ lekarz ma mu do przekazania ważną informację na temat stanu jego zdrowia. Marian decyduje się udawać Chudego, Łukasz - jego brata. Lekarka informuje go, że badanie krwi wykryło nieuleczalną chorobę i zostały mu góra 3 tygodnie życia.

źródło: Świat Seriali/własne
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający