Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

ZE PAK: DWIE SPÓŁKI ZALEŻNE W LIKWIDACJIDrukuj

ZE PAK
Grupa ZE PAK poinformowała o otwarciu postępowania likwidacyjnego dwóch spółek zależnych - PAK Centrum Badań Jakości Sp. z o.o oraz PAK Centrum Usług Informatycznych Sp. z o.o. Na likwidatora pierwszej spółki została wyznaczona Grażyna Gębarowska, likwidatorem drugiej jest Agnieszka Hopke.


PAK Centrum Badań Jakości zajmuje się świadczeniem wszelkich usług kontroli i analiz chemicznych dla ZE PAK S.A., podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej ZE PAK SA oraz podmiotów trzecich.

Głównym przedmiotem działalności spółki są badania i analizy techniczne. Działalność PAK Centrum Badań Jakości Sp. z o.o. jest prowadzona na terenie trzech elektrowni wchodzących w skład ZE PAK S.A. Jest wydzielona ze struktur ZE PAK SA i powstała na bazie laboratoriów chemicznych.

PAK Centrum Usług Informatycznych jest spółką należącą w stu procentach do Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin.

Przedmiotem działalności spółki jest m.in.:
- działalność informatyczna w zakresie oprogramowania, baz danych, przetwarzania danych, reprodukcji komputerowych nośników informacji,
- konserwacja i naprawa sprzętu komputerowego, maszyn biurowych i księgujących,
- sprzedaż sprzętu komputerowego, maszyn biurowych i księgujących, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania.

Celem działalności spółki PAK Centrum Usług Informatycznych jest świadczenie usług na rzecz ZE PAK SA oraz spółek zależnych.

Likwidacje spółek są następstwem zmian struktury organizacyjnej ZE PAK, w ramach której stworzono komórki organizacyjne, które będą realizować zadania z obszaru dotychczasowej działalności spółek, tj. w szczególności wykonywać analizy fizyko-chemiczne i inne pomiary oraz kontrolować parametry chemiczne procesów technologicznych poszczególnych elektrowni Grupy Kapitałowej ZE PAK S.A. oraz zarządzać majątkiem teleinformatycznym, oprogramowaniem i licencjami, organizować i wykonywać obsługę teleinformatyczną spółek z Grupy Kapitałowej.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający