Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS BANK ROZPOCZYNA I ETAP LOTERII "DARMOWE ZAKUPY"Drukuj

PlusBank
Zwrot wartości zakupów opłaconych kartą w okresie od czerwca do sierpnia to główna wygrana pierwszego etapu loterii "Darmowe Zakupy", organizowanej przez Plus Bank dla klientów indywidualnych posiadających kartę debetową lub kredytową MasterCard.


Od 1 czerwca wszyscy pełnoletni klienci indywidualni posiadający kartę debetową lub kredytową Plus Banku mogą wziąć udział w loterii, w której oprócz zwrotu wartości zakupów z okresu 3 miesięcy (maksymalnie 10.000 zł), do wygrania są setki bonów zakupowych do empik.com i smyk.com oraz pakietów 100 utworów z Muzodajnia.pl, co pozwoli na pobranie ok. 8 płyt.

Klienci zbierają losy za płatności bezgotówkowe dokonane za pomocą karty debetowej i karty kredytowej. Za każde 100 zł wydane kartą debetową, klient otrzymuje 1 los oraz 2 losy za każde 100 zł wydane kartą kredytową. Aby zarejestrować się do loterii wystarczy wysłać pod numer 661 00 55 00 SMS o treści: TAK imię nazwisko PESEL. Szczegółowe informacje na temat loterii znajdują się na loteria.plusbank.pl.

Loteria "Darmowe zakupy" to kolejny element budowania dodatkowych wartości dla klientów przez Plus Bank. Aktualnie aktywni klienci posiadający bezpłatne Konto Plus mają już możliwość korzystania m.in. z:
* bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce,
* obniżania co miesiąc abonamentu w Plus lub Cyfrowym Polsacie nawet do 0 zł,
* dostępu do kredytu gotówkowego z prowizją 0%, a także z bardzo korzystnym, oprocentowaniem dostępnym wyłącznie dla posiadaczy Paszportu Korzyści,
* atrakcyjnych lokat mobilnych, np. 3 m-cy na 3,35% oraz 12 m-cy na 3,60%,
* udziału w loterii Darmowe Zakupy,
* otrzymanie nawet 20% extra do każdego doładowania telefonu Plus na kartę,
* programu Paszport Korzyści.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający