Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MECZE POLAKÓW W LIDZE ŚWIATOWEJ TAKŻE W OTWARTYM POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Otwarta antena Polsatu transmitować będzie pozostałe spotkania siatkarskiej reprezentacji Polski podczas tegorocznej edycji Ligi Światowej. Najbliższe spotkanie już jutro, o godzinie 20:25, wtedy też podopieczni Stefana Antigi zmierzą się z Włochami. Przypomnijmy, że biało-czerwoni rozpoczęli zmagania od dwóch spotkań z reprezentacją Brazylii (oba emitowane były w Polsacie Sport i Polsacie Sport News).


Screen ze strony polsat.pl, informujący o transmisji spotkań naszej reprezentacji również w Polsacie

Z "polskiej" grupy A do Final Six (16-20 lipca we Florencji) awansują trzy zespoły: dwa najlepsze oraz Włochy, które jako gospodarz mają zapewniony udział w turnieju finałowym. Polacy mają za sobą dwa pojedynki. W grupie A oprócz Polaków znalazły się zespoły Brazylii, Włoch i Iranu. Po zwycięstwie i porażce z Brazylią Polska zajmuje drugie miejsce w tabeli. W piątek i niedzielę polskich siatkarzy czeka kolejne trudne zadanie. W ramach fazy interkontynentalnej Ligi Światowej zmierzą się na wyjeździe z Włochami, którzy do tej pory wygrali wszystkie swoje spotkania.

Włochy - Polska w Lidze Światowej: 6 czerwca (piątek) od godzinny 20:25, oraz 8 czerwca (niedziela) o godz. 20:00. Studio przedmeczowe od 19:30 w Polsacie Sport. Spotkania pokażą Polsat i Polsat Sport.
#1 | AR HD dnia 06.06.14 08:48
Bardzo dobry ruch Polsatu. Wszystkie mecze LŚ powinny być transmitowane w ogólnodostępnej TV.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający