Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

BOKS: POJEDYNEK O PAS WBC WAGI ŚREDNIEJ W POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
W nocy z soboty na niedzielę w Madison Square Garden dojdzie do pojedynku, który w pamięci kibiców zostanie z pewnością na długo. Pasa WBC będzie bronił Sergio Gabriel Martínez, a odebrać mu go spróbuje były mistrz trzech niższych kategorii wagowych – Miguel Cotto. Transmisja w Polsacie Sport.


Na papierze więcej autów wydaje się mieć Argentyńczyk. To przecież on bronić będzie mistrzowskiego pasa organizacji WBC w wadze średniej, to jego kategoria, choć walczyć będą w umówionym, o funt niższym limicie (159), co ma służyć częściowemu choć wyrównaniu szans. Dodajmy jeszcze, że Maravilla jest szybszy, ma nokautujący cios i wydolność kolarza, którym był przecież w młodości. Jest też wyższy od Portorykańczyka, silniejszy fizycznie, ma mniej porażek na koncie.

Przed pojedynkiem nie brakuje złej krwi. Martinez nie ukrywa swojej niechęci do Cotto i zamierza go ukarać za wszystkie wykrzyczane słowa.

"Cotto nie zostanie mistrzem świata WBC wagi średniej. Sędziowie w tej walce nie będą potrzebni, ponieważ ja widzę tylko jedno zakończenie tego starcie: znokautowanie rywala. Udowodnię, że jestem jednym z najlepszych pięściarzy na świecie, bez podziału na kategorie wagowe" – twierdzi Martinez.

Relacja z gali w Madison Square Garden w nocy z soboty na niedzielę (od godz. 03:00) w Polsacie Sport/HD.

To nie koniec bokserskich emocji. Podczas kolejnej już gali Sauerland Event (w swoim rodzinnym mieście) do ringu wyjdzie Juergen Braehmer, żeby stanąć do drugiej obrony pasa WBA World w wadze półciężkiej. Transmisja sobotniej gali w Polsacie Sport/HD od godz. 19:00.


Informuje: Polsatsport.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający