Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"PUNCHER" - STARTUJE MAGAZYN SPORTÓW WALKI W POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
Już dziś w Polsacie Sport pierwszy odcinek magazynu sportów walki, który prowadzić będą Mateusz Borek i Paweł Wójcik. W "Puncherze" eksperci będą dyskutować nie tylko o boksie zawodowym, ale i amatorskim. Zajmą się też tematami związanymi z MMA.W Polsacie boksu nigdy nie brakowało. Kanały Polsatu pokazują nie tylko gale organizowane przez polskich promotorów, ale także imprezy ze Stanów Zjednoczonych, Niemców, czy Wielkiej Brytanii, gdzie walczą gwiazdy światowego formatu.

"Nie tylko boks zawodowy, ale będziemy też dyscyplinować polski boks amatorski" – mówi jeden z prowadzących Mateusz Borek. "Czekamy na wielkie sukcesy, medale i następców Jerzego Kuleja, czy Zbigniewa Pietrzykowskiego. Wierzę, że to będzie magazyn nie tylko skupiający dyskusje "tu i teraz", ale padnie tam także dużo sądów, opinii" - dodaje komentator Polsatu Sport.

Stałym ekspertem "Punchera" będzie Janusz Pindera, z pewnością więc nie zabraknie kulisów polskiego boksu, aktualnego i tego sprzed lat.

"Jest to znakomita informacja dla wszystkich kibiców sztuk walki" - twierdzi Andrzej Kostyra. "Przecież żadna stacja telewizyjna nie ma tak bogatego archiwum bokserskiego i MMA jak Polsat. Czasami aż korci, żeby pokazać to raz jeszcze. Nie tylko z komentarzem, ale także z ocenami gości, a ci przecież będą znakomici. Tak jak "Cafe Futbol" jest obowiązkową lekturą dla fanów piłki nożnej, tak "Puncher" będzie obowiązkową dla kibiców boksu – dodaje komentator i ekspert Polsatu.

Jednak w magazynie nie tylko eksperci będą rozmawiać o boksie. Zwłaszcza przy okazji kolejnych gal Konfrontacji Sztuk Walki zagości także świat MMA.

Pierwszy odcinek magazynu "Puncher" 10.06 (wtorek) w Polsacie Sport o godzinie 18:30. Gośćmi Mateusza Borka będą Janusz Pindera oraz Andrzej Wasilewski i Andrzej Gmitruk.


Informuje: Polsatsport.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający