Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"ZNAJOME KSZTAŁTY" OD LIPCA W POLSAT JIMJAM (foto)Drukuj

Polsat JimJam
W lipcu Polsat JimJam zaprezentuje inspirowany tangramem, serial animowany "Znajome kształty", dzięki któremu dzieci poznają różnego rodzaju figury geometryczne i wysłuchają wciągających opowieści sympatycznego borsuka.


"Znajome kształty" to program, który został zainspirowany chińską łamigłówką składającą się z siedmiu części i polegającą na układaniu różnych figur – tangramem. Każdy odcinek serialu to niezależna historia, której głównymi bohaterami są zwierzęta. Zarówno postacie, jak i elementy tła są złożone z figur geometrycznych i zmieniają się w rytm opowiadanej historii, tworząc nowe formy. Borsucze opowieści pochodzą z całego świata i czerpią z klasyki – od wspaniałych bajek greckiego pisarza Ezopa po chińskie przypowieści.


"Znajome kształty"


Przedstawione w "Znajomych kształtach" przygody bohaterów poszczególnych odcinków zostały dobrane w taki sposób, by łączyły w sobie poczucie humoru, prostotę i kończyły się morałem. Dzięki temu powstał idealny dla najmłodszych widzów serial animowany, który dostarcza świetnej rozrywki i jednocześnie edukuje.

Polsat JimJam zaprasza w lipcu do oglądania serialu animowanego "Znajome kształty"
od poniedziałku do piątku o 7:40 i 15:30.


Foto: Polsat JimJam
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający