Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"W RYTMIE MUNDIALU" - NOWY PROGRAM W POLSAT NEWSDrukuj

Polsat News (HD)
Od 12 czerwca, przez wszystkie dni meczowe piłkarskich Mistrzostw Świata w Brazylii, na antenie Polsat News będzie emitowany program "W rytmie mundialu". Magazyn poprowadzi Beata Cholewińska oraz Paweł Naruszewicz.


Magazyn "W rytmie mundialu" zaprezentuje najważniejsze newsy dotyczące Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014, które z Brazylii zrelacjonuje wysłannik Polsat News Piotr Michalak. W programie poznamy statystyki i komentarze ekspertów piłkarskich, w tym także czołowych komentatorów kanału Polsat Sport. Program poprowadzą na zmianę: Beata Cholewińska (prowadząca poranek "Nowy dzień w Polsat News", w 2012 roku prowadziła także "Eurosalon" w trakcie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 w Polsce i na Ukrainie) oraz Paweł Naruszewicz (m.in. reporter "Wydarzeń" i Polsat News).

Program będzie realizowany w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, przesiąkniętym klimatem dawnych sukcesów m.in. piłkarskich, do których tak bardzo teraz tęsknimy.

"W rytmie mundialu" nadawany będzie na antenie Polsat News od 12 czerwca, o godz. 16:10, czyli tuż po zakończeniu "Wydarzeń 15:50".
#1 | Prokop dnia 24.06.14 12:09
Szczerze wolę siatkówkę, ale i z Mundialem trzeba być na bieżąco. "W rytmie..." oceniam dobrze, skoncentrowana dawka sportowych informacji sprawnie podana. + dla Polsatu News za sportowy akcent.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający