Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

KUMULACJA PROMOCJI W PLUSIE MIXDrukuj

Plus
Od czwartku na klientów Plusa Mix czekają super promocje. Osoby, które przeniosą numer z innej sieci otrzymają 100% ekstra do pierwszych sześciu obowiązkowych doładowań. Dodatkowo ci, którzy wybiorą smarfon Nokia X mogą otrzymać zwrot aż 100 zł na konto. Obniżeniu ulegają też ceny pakietów internetowych.


Od 12 czerwca klienci, którzy przeniosą numer do Plus Mix i podpiszą umowę na 24 doładowania w Ofercie Elastycznej, Elastycznej z Internetem na stałe lub Ofercie z pakietem internetowym na próbę podpisując otrzymają 100% extra do sześciu pierwszych doładowań.

W czwartek, 12 czerwca, do cenników Plusa wchodzi również atrakcyjny smartfon Nokia X. Będzie dostępny już za 1zł w Ofercie Elastycznej przy doładowaniu 30zł/60zł. Telefon ten pozwala na dostęp do aplikacji Android, a także wyjątkowych aplikacji Nokia i całej gamy serwisów Microsoft. Za zakup Nokii X zwracane jest na konto klienta 100 zł, a więcej na ten temat można się dowiedzieć na www.nokia.pl/nokiax-promocja/.

Również od 12 czerwca obniżone zostaną ceny pakietów internetowych w Ofercie Elastycznej z Internetem na stałe:


Wymienione promocje dotyczą Oferty Elastycznej Plusa Mix, w której klient sam decyduje o długości kontraktu oraz minimalnej kwocie zasilenia nawet po podpisaniu umowy. Po upływie pierwszych 12 doładowań klient decyduje czy będzie 12 razy doładowywał konto podwojoną kwotą minimalną, czy przedłuży umowę o kolejne 12 doładowań i będzie to robił tą samą co dotychczas kwotą minimalną.
#1 | Prokop dnia 24.06.14 11:57
Niezła zachęta, sporo można zyskać i trochę gorsza pozostawić w kieszeni. Dobry moment na przeniesienie do Plusa.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający