Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PRZYGODY KACZORKA NOKSU W POLSAT JIMJAMDrukuj

Polsat JimJam
Już w lipcu Polsat JimJam przedstawi dzieciom nowego przyjaciela, rezolutnego Noksu, którego imię oznacza "bądź sobą" i znakomicie oddaje jego naturę. Noksu nie musi szukać przygód, one same go znajdują. Jego ciekawość świata i żywy charakter sprawiają, że co chwila spotyka go coś niezwykłego.


I chociaż Noksu wpada czasami w tarapaty, to wszystkie historie z jego udziałem kończą się szczęśliwie i przekazują dzieciom ważną lekcję.

Noksu wraz z przyjaciółmi, Nupim i Betty, w każdym odcinku uczy się też czegoś nowego - przechodzenia przez ulicę, pływania, dbania o rower, czy też prac w ogródku. Ponadto sympatyczne postacie odkrywają, jak ważne jest bycie szczerym wobec przyjaciół, że nie warto jeść niezdrowego jedzenia, nie wolno śmiecić oraz potrzebę bycia życzliwym.

Serial podzielony jest na bloki edukacyjne, które skupiają się na takich zagadnieniach jak: bezpieczeństwo na drodze, zdrowie, higiena, ochrona środowiska, zmienność pogody, przyjaźń, zachowanie i kreatywność. "Noksu" cechuje łagodna grafika, spokojna animacja i sympatyczni bohaterowie, dzięki czemu będzie on idealną propozycją dla maluchów w wieku od 3 do 4 lat.

Polsat JimJam zaprasza w lipcu do oglądania serialu animowanego "Noksu" od poniedziałku do piątku o godz. 14:15, 16:05 i 20:40, a w weekendy o godz. 20:40.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający