Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

AGNIESZKA GOZDYRA ZAWIESZONA ZA WPISY NA TWITTERZEDrukuj

Polsat News (HD)
Agnieszka Gozdyra, dziennikarka, prowadząca w Polsat News m.in. program "Tak czy nie" oraz "Wydarzenia" w Polsacie, została na kilka dni zawieszona przez kierownictwo Polsat News - informuje Presserwis. Decyzja zapadła w związku z tym, że umieściła na Twitterze fragmenty artykułów z tygodnika "Wprost".

W miniony poniedziałek Agnieszka Gozdyra umieściła na swoim profilu na Twitterze zdjęcia z obszernymi fragmentami artykułu Magdaleny Rigamonti z nowego wydania tygodnika "Wprost" - głośnego tekstu o kobiecie, której odmówiono aborcji, chociaż miała do tego prawo.

Jej ruch oburzył Michała Majewskiego, szefa działu śledczego i biznes we "Wprost". Między nim a Gozdyrą wywiązała się dyskusja (screen poniżej - foto Wirtualnemedia.pl), w końcu dziennikarka Polsat News usunęła zdjęcia tekstu ze swojego profilu.
"Decyzję podjęło kierownictwo kanału Polsat News i ma ona związek zarówno z samą kwestią publikacji artykułu, jak i dyskusji w jakiej brała udział Agnieszka" - mówi Wirtualnemedia.pl Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji Polsat.

Przypomnijmy, że głośno o Agnieszce Gozdyrze zrobiło się już w styczniu 2013 roku. Wtedy też wdała się również na Twitterze w ostrą dyskusję z Grzegorzem Wszołkiem, blogerem Salon24.pl publikującym m.in. w "Gazecie Polskiej Codziennie". Wtedy też nie poniosła żadnych konsekwencji - została poproszona przez przełożonych o wyjaśnienia - jej wersja została przyjęta a cała sprawa uznana za zamkniętą.


Informuje: Presserwis/Wirtualnemedia.pl
#1 | Baldur dnia 15.06.14 17:07
Szkoda mi tej dziennikarki, bo uważałem ją za jedną z najlepszych w branży. Decyzja władz polsatu news jest dla mnie nie do końca zrozumiała, bo przecież na twiterze publikowała te rzeczy jako osoba prywatna. Liczę, że sprawa szybko się rozstrzygnie na jej korzyść.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający