Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

W SOBOTĘ II MISTRZOSTWA POLSAT NEWS - DO BIEGU GOTOWI!Drukuj

Polsat News (HD)
Już w najbliższą sobotę, 14 czerwca, odbędą się II Mistrzostwa Polsat News, które wspierają akcję "Do biegu gotowi!". W ramach akcji stacja cyklicznie wspiera imprezy związane z bieganiem w całym kraju. Pomysłodawcą akcji jest szef kanału Polsat News oraz Polsat News+ Henryk Sobierajski, który od 1992 roku również uprawia biegi długodystansowe, m.in. maratony.

II Mistrzostwa Polsat News – Do biegu gotowi! odbędą się w Sulejówku w ramach VII Biegu Marszałka. 10-kilometrowy bieg rozpocznie się o godzinie 10:00 na terenie Zespołu Szkół Licealnych (ZSL) przy ul. Paderewskiego 29. W biegu wezmą udział pracownicy Polsatu, Cyfrowego Polsatu oraz prezenterzy i prowadzący stacji Polsat News, m.in. Paulina Sykut-Jeżyna, Marek Kacprzak oraz Bartosz Kurek. Patronat honorowy nad VII Biegu Marszałka, w ramach którego odbędą się II Mistrzostwa Polsat News, objęli: Minister Obrony Narodowej, Wojewoda Mazowiecki, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Starosta Miński oraz Burmistrz Miasta Sulejówek. Natomiast patronat medialny objął kanał informacyjny Polsat News.

Polsat News od początku nadawania aktywnie wspiera największe maratony w Polsce – zarówno poprzez relacje na antenie stacji, jak i poprzez czynny udział w biegach.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający