Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

JESIENIĄ NOWE ODCINKI "PIELĘGNIAREK" W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
10 czerwca rozpoczęły się zdjęcia do kontynuacji paradokumentalnego serialu "Pielęgniarki". Oprócz głównych bohaterek pojawią się nowe postaci, historie i wątki - jedna z pielęgniarek dowie się, że ma brata, a druga niespodziewanie zostanie babcią. Emisja kolejnych odcinków planowana jest w Telewizji Polsat jesienią.

W wiosennej ramówce serial miał rekordową oglądalność i był liderem pasma a jego udziały w grupie komercyjnej plasowały się na poziomie ponad 17%.

W nowych odcinkach znów będzie dużo emocji i wzruszeń. W życiu głównych bohaterek – pielęgniarek, które pokochali widzowie stacji, szykują się prawdziwe niespodzianki równie pasjonujące jak historie pacjentów. Będzie m.in. historia zakazanej miłości, która zostaje odkryta bo jedna z osób trafia do szpitala, będzie temat wyjazdów Polaków za granicę i jak to wpływa na rodzinę, będzie też historia córki walczącej o matkę, która zaufała fałszywemu znachorowi.

Pierwszy odcinek serialu Telewizja Polsat wyemitowała 31 marca 2014 r. o godz. 12:00. "Pielęgniarki" zaliczyły świetny start - ponad 629 tys. widzów i przeszło 19% udziałów w grupie komercyjnej. Oglądalność z odcinka na odcinek rosła – w siódmym tygodniu, w porównaniu z pierwszym tygodniem emisji, aż o 14% wzrosła liczba widzów w grupie 4+ i przekroczyła 700 tys.

Najlepiej oglądany odcinek został wyemitowany 2 maja 2014 r. Liczba widzów przekroczyła 834 tys. a najlepszy udział w grupie komercyjnej - 22%, "Pielęgniarki" zanotowały 28 kwietnia. Serial był liderem pasma, a jego udziały w grupie komercyjnej plasowały się na blisko 18%.

Aktualnie, codziennie od poniedziałku do piątku, o godz. 12:00 emitowane są powtórki. Nowe premierowe odcinki już od września w Polsacie.


Informuje: ATM Grupa
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający