Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS BANK ZAJMUJE CZOŁOWE MIEJSCA W RANKINGU LOKATDrukuj

PlusBank
Lokaty oferowane przez Plus Bank S.A. znalazły się na podium w majowym rankingu lokat, przygotowanym przez Expander Advisors. Produkty depozytowe Plus Bank S.A. zajęły II miejsce w rankingach lokat 3-miesięcznych, 6-miesięcznych oraz 12-miesięcznych.

Wśród lokat z 6-miesięcznym okresem deponowania wyróżniona została lokata z oprocentowaniem 3,55%. Wysokie miejsce w rankingach wynika z wysokiego oprocentowania oraz braku wymogu posiadania konta w banku. Lokatę można założyć łatwo bez wychodzenia z domu, wypełniając prosty wniosek on-line na stronie plusbank.pl. Osoby, które już posiadają konto mogą założyć ją również przez bankowość elektroniczną plusbank24.pl.

Wśród lokat 3-miesięcznych, II miejsce w rankingu zajęła Lokata Mobilna z oprocentowaniem 3,35%, a wśród 12-miesięcznych - lokata z oprocentowaniem 3,60%. Obie można założyć poprzez aplikację mobilną plusbank24.

Korzystanie z aplikacji jest całkowicie darmowe, a klienci mogą ją pobrać ze sklepu właściwego dla systemu operacyjnego ich telefonu. Ponadto abonenci sieci Plus i Internetu Cyfrowego Polsatu nie płacą również za transmisję danych.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający