Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"PAMIĘTNIK KSIĘŻNICZKI", "X-MEN 2" - FILMOWY DŁUGI WEEKEND W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Boże Ciało to inaczej Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Tego dnia wielu z nas uczestniczy w procesjach. Po uroczystościach, chcemy spędzić miło i przyjemnie czas, a dni wolne pragniemy poświęcić na odpoczynek i regenerację - najlepiej w gronie rodzinnym. Nie może zabraknąć oczywiście włączonego telewizora, a tam filmowych hitów.


Wybrany repertuar filmowy:
"Woda dla słoni"
Jacob Jankowski (Robert Pattinson) jest studentem ostatniego roku weterynarii. Na kilka miesięcy przed ukończeniem nauki chłopak otrzymuje wiadomość o tragicznej śmierci rodziców. Pozbawiony środków do życia musi zrezygnować z dalszej edukacji. Poszukując zatrudnienia, wyrusza w podróż. Przypadkowo dołącza do grupy wędrownych cyrkowców i postanawia kontynuować wędrówkę w ich towarzystwie. Wkrótce poznaje żonę właściciela cyrku, piękną Marlenę (Reese Witherspoon). Między dwojgiem młodych ludzi szybko rodzi się gorące uczucie. Wszystko wskazuje jednak na to, że ich miłość skazana jest na niepowodzenie, ponieważ mąż Marleny, charyzmatyczny i agresywny August (Christoph Waltz), nie ma zamiaru ustąpić bez walki.

Emisja:
Czwartek (19 czerwca) - godzina 14:05

"Pamiętnik księżniczki"
Mia Thermopolis (Anne Hathaway) jest typową 15-latką. Mieszka w San Francisco z matką, malarką Helen (Caroline Goodall). Ojca nigdy nie poznała. Nieśmiała, lecz ambitna dziewczyna ma tylko jedną przyjaciółkę, Lilly (Heather Matarazzo). Wśród szkolnych kolegów uchodzi za niezdarę. Pewnego dnia okazuje się, że w jej żyłach płynie błękitna krew. Mia spotyka się z babcią, Clarisse Renaldi (Julie Andrews), której dotychczas nie znała. Od tej wytwornej damy dowiaduje się, że jej zmarły ojciec był władcą europejskiego kraju Genovia, a ona jako jedynaczka dziedziczy po nim tron. Musi najpierw nauczyć się dobrych manier i dworskiej ogłady. Nastolatka ucieka, gdyż woli zostać w Ameryce wśród bliskich. Wyrzuca matce, że ukrywała przed nią prawdę o ojcu. Jednak jej babcia nie daje za wygraną. Mia dostaje limuzynę z szoferem, zaczyna uczęszczać na lekcje tańca i dobrego wychowania. Z brzydkiego kaczątka przeistacza się w atrakcyjną nastolatkę. Jej metamorfoza wzbudza zachwyt szkolnych kolegów. Najprzystojniejszy chłopak, o którym Mia dotychczas tylko marzyła, zaprasza ją na romantyczną kolację.

Emisja:
Czwartek (19 czerwca) - godzina 20:00

"Niewidzialny"
Niedaleka przyszłość. Troje pilotów amerykańskiej marynarki wojennej, Ben Gannon, Kara Wade i Henry Purcell, zostaje wybranych do udziału w tajnej misji. Kapitan George Cummings prezentuje im najnowszy model samolotu bojowego. To niewidzialny dla radarów, sterowany za pomocą sztucznej inteligencji, bezzałogowy myśliwiec EDI. Piloci mają za zadanie przetestować maszynę. Pierwsza faza lotu przebiega bez zakłóceń. Podczas powrotu do bazy w samolot uderza piorun. Maszyna nagle przestaje reagować na polecenia i zaczyna realizować własną misję. Kieruje się na Rosję, gdzie zamierza zaatakować wyznaczony wcześniej cel. Piloci za wszelką cenę muszą odzyskać panowanie nad samolotem. Wybuch wojny światowej wydaje się nieunikniony. Los świata jest w rękach pilotów. Efektowne kino, którego akcja momentami bardziej przypomina fantastykę niż sensację. Rekomendacją jest jednak reżyseria Roba Cohena, który ma na swoim koncie takie hity, jak "Tunel", "Szybcy i wściekli" czy "xXx". Miłośnicy spektakularnych efektów specjalnych powinni czuć się usatysfakcjonowani.

Emisja:
Piątek (20 czerwca):
Godz. ok. 21:30 (po meczu Polska - Brazylia)

"X-Men 2"
Druga część wielkiego przeboju kinowego nakręcona w oparciu o kultowy amerykański komiks. Konflikt pomiędzy ludźmi a mutantami wciąż trwa. Do jego zaostrzenia przyczynia się bezprecedensowy atak Nightcrawlera na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Podnoszą się głosy o ograniczeniu ich praw. Na polecenie rządu rozwiązaniem tego problemu zajmuje się były komandor William Stryker, który chce zlikwidować szkołę Xaviera i ostatecznie rozwiązać tę kwestię. Profesor i jego podopieczni, m.in. Wolverine, Cyclops i Storm, jednoczą siły ze swoim odwiecznym wrogiem, Magneto, któremu udaje się uciec z więzienia. Chcą zapobiec niebezpiecznej konfrontacji, która może doprowadzić do zniszczenia zarówno ludzi, jak i mutantów. Druga odsłona cyklu zapewnia szybką i okraszoną niesamowitymi efektami specjalnymi akcję. Twórcom filmu udało się zachować poziom przebojowego oryginału, choć nie zbagatelizowali nieśmiertelnej zasady każdego sequela "więcej, lepiej i drożej", która przecież dla wielu produkcji okazuje się uśmiercająca.

Emisja:
Sobota (21 czerwca) - godzina 20:10
Niedziela (22 czerwca) - godz. 12:00

"Kickboxer 2"
David Sloan (Sasha Mitchell), mistrz kick boxingu, prowadzi zajęcia w swoim klubie. Uczy młodych ludzi wschodnich sztuk walki. Pewnego dnia odwiedza go Justin McClay (Peter Boyle) i proponuje mu współpracę. David odmawia, lecz przyjaciel Jack (John Diehl) uświadamia mu, że dzięki McClayowi pozbędzie się finansowych kłopotów. Sloan ma obawy - wciąż pamięta, że jego bracia Kurt (Emmanuel Kervyn) i Eric (Casey Stengel), zawodnicy kick boxingu, zginęli w Tajlandii. W końcu jednak zgadza się wziąć udział w organizowanych przez Justina walkach. W pierwszym pojedynku jego rywalem jest mistrz wagi ciężkiej, brutalny Neil Vagas (Matthias Hues). David wychodzi z tego spotkania zwycięsko, nokautując przeciwnika. Później pokonany mści się na nim i poturbowany Sloan trafia do szpitala. Wkrótce uczestniczy w kolejnym starciu na ringu. Na krótko przed gongiem organizatorzy ogłaszają, że jego przeciwnik zachorował. Ma go zastąpić Tong Po (Michel Qissi), z którym kiedyś wygrał jego brat Kurt i za to został zabity. Obraz jest kontynuacją filmu "Kickboxer" z 1989 roku, w którym w roli głównej wystąpił Jean-Claude Van Damme.

Emisja:
Sobota (21 czerwca) - godz. 22:50

"Zwierzak"
Marvin (Rob Schneider) jest nieudacznikiem, który marzy o karierze policjanta. Ma jednak małe szanse, by zatrudniono go jako funkcjonariusza. Pewnego dnia mężczyzna zostaje ciężko ranny w wypadku samochodowym. Przed śmiercią ratuje go ekscentryczny chirurg, doktor Wilder (Michael Caton). Wszczepia on Marvinowi w tajemnicy zwierzęce organy. Wkrótce okazuje się, że mężczyzna z nieudacznika przeistoczył się w mężczyznę obdarzonego niezwykłymi umiejętnościami, przede wszystkim fenomenalnym węchem. Dzięki temu, że potrafi teraz wyczuć narkotyki z odległości kilkuset metrów, zostaje zatrudniony jako policjant i jest bardzo skuteczny w wykonywaniu swojej pracy. Wszystko układa się dobrze do dnia, gdy okazuje się, że zaczynają nim kierować zwierzęce instynkty, które dają o sobie znać w niestosownych sytuacjach i miejscach. Sytuacja dodatkowo się komplikuje, gdy Marvin zakochuje się w Riannie (Colleen Haskell), wolontariuszce pracującej w schronisku dla zwierząt.

Emisja:
Niedziela (22 czerwca) - godz. 14:45
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający