Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DRUGI ODCINEK MAGAZYNU "PUNCHER" W POLSACIE SPORT. KMITA GOŚCIEMDrukuj

Polsat Sport (HD)
Już dziś drugie wydanie magazynu bokserskiego "Puncher". Gośćmi Mateusza Borka będą: Dyrektor ds. sportu w Telewizji Polsat Marian Kmita oraz Paweł Kołodziej i oczywiście ekspert Janusz Pindera. Początek o godz. 20:00 w Polsacie Sport.


Tydzień temu Mateusz Borek dyskutował z Andrzejem Gmitrukiem, Andrzejem Wasilewskim i Januszem Pinderą m.in. o tym, jak wygląda obecnie "rynek" polskiego boksu zawodowego. Goście wyjaśniali m.in., dlaczego pięściarze nie mogą już liczyć na stałe "stypendia" i jak wygląda ich zawodowa przyszłość. Dowiedzieliśmy się na przykładzie trenera Gmitruka, czy można z powodzeniem łączyć funkcje promotora i szkoleniowca... Dzisiaj powinniśmy się dowiedzieć, jakie szanse na duże walki na polskiej ziemi mają nasi czołowi zawodnicy.

Chodziło oczywiście też o Pawła Kołodzieja, który powinien odpowiedzieć swoim promotorom, na co liczy druga strona - czyli pięściarze. "Harnaś" przygotowuje się do starcia z Olą Afolabim o pozycję oficjalnego pretendenta do tytułu mistrz świata federacji IBF. Czy okaże się mocniejszy od Łukasza Janika, który na ring wróci już w najbliższą sobotę w Rzeszowie?

Reporterzy sprawdzą też, co słychać o naszego "ciężkiego" Mariusza Wacha, który po walce z Władimirem Kliczką ciągle szuka własnej drogi na dalszą karierę. "Wiking" przebywa obecnie w Anglii, gdzie pomaga przygotować się Dereckowi Chisorze do lipcowego starcia z rodakiem Tysonem Furym w obronie tytułu mistrza Europy. Jak Wach znosi ciosy "Del Boya"...?

Ponieważ "Puncher" to nie tylko boks, nie zabraknie również MMA. W piątek 27 czerwca w Lublinie kibice zobaczą w akcji zawodników na gali "PROMACC - Po prostu walcz!" Przed tym wydarzeniem Polsat Sport odwiedził z kamerą Antka Chmielewskiego, który przygotowuje się do pojedynku z Piotrem Wawrzyniakiem. Jak mówi: "W MMA nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa". W innej z walk wieczoru zobaczymy bardzo obiecującego zawodnika - również kategorii średniej - Oscara Piechotę.

Magazyn Sportów Walki "Puncher" dziś o godz. 20:00 w Polsacie Sport/HD.

"Puncher Extra Time" o godz. 21.00 na Polsatsport.pl.


Informuje: Polsatsport.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający