Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT SPORT PONOWNIE LIDEREM WŚRÓD STACJI SPORTOWYCHDrukuj

Polsat Sport (HD)
W październiku br. liderem wśród kanałów sportowych był Polsat Sport. Na drugim miejscu znalazł się Eurosport, a mecze kobiecego tenisa w tej stacji były najchętniej oglądanymi pozycjami z anten wszystkich kanałów.

Największy wzrost zanotował Orange Sport.

Z danych Nielsen Audience Measurement przygotowanych dla portalu Wirtualnemedia.pl wynika, że liderem rankingu oglądalności pozostał Polsat Sport z udziałem na poziomie 0,7 proc. (wzrost o 37,6 proc.). Drugie miejsce zajął Eurosport, który w minionym miesiącu zaliczył wzrost o 95 proc. i miał 0,54 proc. udziału w oglądalności.

W grupie komercyjnej 16-49 sytuacja wygląda podobnie: liderem Polsat Sport z 0,64 proc. udziału, przed Eurosportem (0,43 proc.) i Canal+ Sport (0,25 proc.).

Wśród najchętniej oglądanych znalazły się gale boksu zawodowego oraz transmisje siatkarskie: z klubowych mistrzostw świata, Ligi Mistrzów, rozgrywek PlusLigi mężczyzn i kobiet oraz mecz o Superpuchar Polski kobiet.

źródło: Polsat Sport/Wirtualnemedia.pl
#1 | Prokop dnia 14.11.11 16:04
Polsat Sport kompetentnie notuje wzrost oglądalności. Czemu nie ma się co dziwić. Polsat Sport oferuje bardzo wszechstronną gamę wydarzeń sportowych stąd duże grono widzów, które przekłada się na pozycję lidera PS wśród konkurencji.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający