Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

HBO GO W DEKODEREACH CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Dekodery satelitarne Cyfrowego Polsatu zostały zaktualizowane do nowej wersji oprogramowania, która umożliwia abonentom dostęp do kolejnego serwisu VOD – HBO GO, a za jego pośrednictwem do ponad 2000 godzin filmów i seriali produkcji HBO, w tym hitów z aktualnej oferty stacji. Już wkrótce widzowie będą mogli obejrzeć odkodowane pierwsze odcinki dwóch seriali – od 23 czerwca finałowego sezonu "Czystej krwi" i od 30 czerwca nowego serialu HBO "Pozostawieni".

HBO GO to drugi po aplikacji IPLA serwis z treściami premium dostępny dla abonentów Cyfrowego Polsatu za pośrednictwem dekoderów.

Nowe oprogramowanie z aplikacją HBO GO znalazło się w satelitarnych dekoderach HD produkcji Cyfrowego Polsatu: MINI HD 2000, HD 3000, HD 5000, HD 6000 i PVR HD 7000. Po podłączeniu urządzenia do Internetu za pośrednictwem kabla Ethernet lub modułu Wi-Fi, dzięki nowej aplikacji użytkownik będzie mógł oglądać wszystkie materiały z bogatej oferty filmów i seriali serwisu HBO GO.

Dostęp do pełnej oferty HBO GO mają abonenci, którzy mają aktywną usługę HBO GO dostępną w ramach pakietu HBO HD (z kanałami HBO HD, HBO 2 HD i HBO Comedy HD). Pozostali klienci zainteresowani treściami HBO będą mogli oglądać w serwisie odkodowane wybrane treści, m.in. już od 23 czerwca pierwszy odcinek finałowego sezonu "Czystej krwi" oraz od 30 czerwca pierwszy odcinek nowego serialu HBO – "Pozostawieni". Stały dostęp do kanałów z rodziny HBO i serwisu HBO GO zapewni pakiet HBO HD z HBO GO oferowany wraz z flagowym pakietem Cyfrowego Polsatu – Familijnym Max HD – już od 59,90 zł/mies.

HBO GO to internetowy serwis wideo z ponad dwoma tysiącami godzin najlepszej rozrywki: własnych produkcji HBO oraz hitów filmowych z aktualnej oferty HBO. Dzięki dostępności HBO GO na dekoderach, komputerach i urządzeniach mobilnych – smartfonach i tabletach – ulubione filmy i seriale można oglądać w dowolnym czasie i niezależnie od aktualnego miejsca pobytu. HBO GO to nieograniczony dostęp do największych przebojów HBO, takich jak: "Bez tajemnic", "Dolina krzemowa", "Gra o tron", "Newsroom", "Dziewczyny", "Kompania braci", "Seks w wielkim mieście", "Rodzina Soprano", "Sześć stóp pod ziemią", oraz wielu, wielu innych.

HBO GO to kolejna platforma wideo dostępna na dekoderach Cyfrowego Polsatu. Abonenci mogą korzystać w ten sposób również z tysięcy materiałów największej telewizji internetowej IPLA. Dzięki obu serwisom mają ciągły dostęp do najlepszej rozrywki telewizyjnej, materiałów wideo i ulubionej oferty filmowo-serialowej.

Dodatkowo już od 1 lipca, na dwa miesiące przed premierą telewizyjną, abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymują wyjątkową możliwość obejrzenia w IPLI za darmo 2. sezonu cieszącego się popularnością widzów polskiego serialu kryminalnego "Na krawędzi".
#1 | mikun8 dnia 18.06.14 20:35
Wspaniale a może też Polsat w końcu coś zrobi z oferowanymi przez siebie SAGEMCOM ESI-88 ????!!!!! Szok
#2 | Prokop dnia 24.06.14 11:15
CP wyciska maxa ze swoich dekoderów. I dobrze. Oferta coraz bogatsza to i dekodery muszą nadążać.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający