Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KOLEJNE KANAŁY NIEGWARANTOWANE W CYFROWYM POLSACIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat zmodyfikował listę kanałów niegwarantowanych, czyli oferowanych promocyjnie. Od dnia dzisiejszego stacjami gwarantowanymi nie są już wersje SD kanałów, które mają swoje kopie w HD: Polsat, Polsat Film, Polsat News, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, TVP1, TVP2, TVN, TVN 7, Nat Geo Wild, TLC, National Geographic Channel, Discovery Channel, Eurosport, Eurosport 2, FOX, FOX Life, HISTORY, ID, AXN i Universal Channel.

Stacje nadal będą oferowane przez platformę, ale w sposób promocyjny. Jak podaje Cyfrowy Polsat, zmiana nie dotyczy kanałów Animal Planet, FilmBox i Nickelodeon, które w jakości SD i HD mają różne oferty programowe. W skład pakietów wejdzie natomiast kanał Polsat News+ i dostępny będzie od pakietu Mini HD.

Nowy wykaz programowy obowiązuje wszystkich klientów operatora, którzy od 24 czerwca 2014 roku podpisują nowe lub przedłużają obecne umowy.

Fakt umieszczenia kanałów na liście niegwarantowanych nie oznacza, że Cyfrowy Polsat wyłączył dane stacje, cały czas są one dostępne dla abonentów poszczególnych pakietów. Kanały oficjalnie nie wchodzą w skład pakietów, a to oznacza, że wszyscy abonenci, którzy posiadają wymienione kanały w Promocyjnych Warunkach Umowy, w przypadku ich wycofania, będą mogli bezkarnie rozwiązać umowy.
#7 | mati dnia 26.06.14 14:12
Czegoś tutaj nie kapuje jeżeli wywalą kanały SD a niektóre ich odpowiedniki w HD są w dodatkowych wyższych pakietach? to jak to będzie podam przykład Polsat film SD jest we wszystkich pakietach a jego wersja HD znajduję się w pakiecie film HD to przy ewentualnym wycofaniu wersji SD stracę dostęp do kanału bo wersji HD nie mam w swoim pakiecie bardzo proszę o wyjaśnienie odpowiedz?
#8 | erbanceks dnia 26.06.14 19:10
mati No właśnie tego też się obawiam, że stracę dostęp. Ale pomyśl sobie np. że Polsat News HD jest podstawowym kanałem polsatu o tematyce informacyjnej i znajduje się w Pakiecie Familijnym HD, a wersja SD w Rodzinnym HD więc co jak usuną SD to nie będziesz miał dostępu do Polsat news HD (przecież to kanał Polsatu) tak samo z Polsat Film HD . Więc nie ma się czego obawiać CP pewnie da te kanały do najniższych pakietów. Ale z polsat sport HD nie wiem czy dadzą bo wtedy pakiet sport hd będzie bez sensu bo tam kanałów nie będzie dużo Uśmiech Wieć zobaczymy przyjdzie czas na to jeszcze.
#9 | Baldur dnia 26.06.14 20:21
Taka zmiana w kanałach - tj. likwidacja niektórych w wersji SD może spowodować, że dodatkowe miejsce zostanie wykorzystane przez polsat na nowe kanały w jakości HD. Jestem za.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający