Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

AFERA TAŚMOWA - "POLSAT ŁAZI I TEŻ CHCE KASĘ" (nagranie)Drukuj

Polsat (HD)
Redakcja "Wprost" upubliczniła rozmowę byłego rzecznika rządu Pawła Grasia z prezesem PKN Orlen Jackiem Krawcem. Wśród wielu kontrowersyjnych wątków, jeden jest nam bliski - MŚ w siatkówce. Wg. Krawca "Oni (Polsat - przyp. red.) chcieli 15 baniek, twierdzili, że część tego pójdzie na organizację imprezy, że oni powołają spółkę z PZPS. Ale potem coś k*** zaczęli ściemniać, tak że mi się wydaje, że to pójdzie głównie do ich kieszeni."

Przypomnijmy, że Dyr. ds. sportu w Polsacie Marian Kmita, wielokrotnie wspominał, że stara porozumieć się z rządem w kwestii kwoty, którą państwo miałoby wyłożyć na imprezę.

Jacek Krawiec: "Druga rzecz, o której z Cichym i Włodkiem rozmawiałem wczoraj, to jest te Mistrzostwa Świata w siatkówce. (...) My jesteśmy sponsorem kadry, więc w tej siatkówce tkwimy. Związek płacze, że nie ma kasy, żeby zorganizować godną imprezę. Miał dostać 16 baniek z budżetu - nie dostanie, dostanie chyba bańkę. Pytanie, bo to jest wrzesień, koniec września, tuż przed wyborami samorządowymi i to moim zdaniem powinno dobrze wyglądać. (...) Wiem, że oni będą chodzić z kapeluszem po spółkach i będą chcieli kasę. Są dwa strumienie kasy, żeby to dobrze rozpoznać i zrozumieć. Prawa do transmisji kupił Polsat i teraz Polsat łazi i też chce kasę. Ja zablokowałem to. Oni chcieli 15 baniek, twierdzili, że część tego pójdzie na organizację imprezy, że oni powołają spółkę z PZPS. Ale potem coś, k***, zaczęli ściemniać, tak że mi się wydaje, że to pójdzie głównie do ich kieszeni, a impreza nic nie będzie z tego miała. A ja się nie muszę reklamować dodatkowo za 15 baniek, jak mają moje logo na koszulce. Ja to zablokowałem, ale jak będzie potrzeba, żeby wzmocnić imprezę, żeby była godna, to my damy kasę na imprezę. Tylko żeby to poszło na imprezę, a nie do kieszeni Solorza."

Paweł Graś: "Oczywiście."


...

Spółka, o której mówi Jacek Krawiec
Źródła: Wprost/Cyfrowypolsatnews.pl/Fakt
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający