Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

RUSZA KINO LETNIE FILMBOXU, ANTYRADIA I CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Kino Letnie FilmBoxu, Antyradia i Cyfrowego Polsatu „100 leżaków i ekran” po raz kolejny zawita do Warszawy, Krakowa i Katowic, aby przenieść widzów w magiczny świat filmu.


„Kochankowie z księżyca”, „Najlepsze, najgorsze wakacje”, „Zapaśnik”, „Sin City”, „Coco Chanel” – organizatorzy postawili na hity i kultowe tytuły, których obejrzenie w plenerze, na leżaku będzie idealną okazją do nadrobienia zaległości w repertuarze kinomana.

Cotygodniowe spotkania filmowe będą też sposobem na ciekawe spędzenie czasu z rodziną czy znajomymi, relaks i odpoczynek.


Projekcje Kina Letniego „100 leżaków i ekran” odbywać się będą co środę w Warszawie na Polu Mokotowskim, tuż obok kultowego Pubu Lolek i w czwartki w Katowicach, na zawsze tętniącej życiem ul. Mariackiej oraz w Krakowie obok modnego ostatnio Forum Przestrzenie, mieszczącego się w dawnym hotelu Forum. Pierwszy seans odbędzie się 2 lipca Warszawie, ostatni - 28 sierpnia w Krakowie i Katowicach.

Organizatorzy pokazów - FilmBox, Antyradio i Cyfrowy Polsat - po raz kolejny, oprócz świetnego repertuaru, zagwarantują widzom 100 leżaków w każdej z lokalizacji. „Z roku na rok przybywa nam fanów, nie możemy ich zawieść” – mówi Łukasz Bułka, Dyrektor Marketingu kanałów FilmBox. „Zapraszamy każdego, kto lubi dobre filmy i klimat plenerowych projekcji. Tych, którzy przybędą w ostatniej chwili gorąco zachęcamy do zabrania np. koca, gdyż leżaki zajmowane są już na pół godziny przed seansem” - dodaje.

„Kino Letnie to fantastyczne wydarzenie kulturalne dla miłośników dobrego kina z seansami w niezwykłej, letniej atmosferze. Jesteśmy mocno zaangażowani w ten projekt nie tylko ze względu na jego ciekawy charakter, ale również dlatego, że doskonale współgra on z naszą działalnością. Film jest jednym z kluczowych elementów naszej oferty - zarówno telewizji satelitarnej, jak i telewizji internetowej IPLA” – mówi Beata Białkowska, Dyrektor Zarządzający ds. Marketingu w Cyfrowym Polsacie i Polkomtelu.

Cykl seansów rozpocznie się iście wakacyjnym akcentem. Film otwarcia „Najlepsze, najgorsze wakacje” miał swoją premierę na kultowym festiwalu Sundance. Historia nastoletniego Duncana to wiele trudnych, ale także zabawnych relacji z rodziną i nowopoznanym lekkoduchem Owenem. Tegoroczną edycję zamknie natomiast nominowany do Oscara za scenariusz oraz do Złotego Globu tytuł „Kochankowie z księżyca”, w którym zagrała cała plejada gwiazd (Bruce Willis, Edward Norton, Harvey Keitel, Bill Murray oraz Tilda Swinton).

100 leżaków i ekran to nie tylko filmy. Przed każdym z seansów widzowie wezmą udział w zabawach i konkursach, a wygrać będzie można atrakcyjne nagrody ufundowane przez Cyfrowy Polsat, FilmBox i Antyradio.

Na czas trwania pokazów Cyfrowy Polsat zapewni także hot spoty, dzięki którym publiczność Kina Letniego będzie mogła bezpłatnie łączyć się przez protokół Wi-Fi z najszybszym na świecie Internetem LTE, choćby po to, by superszybko wysłać znajomym fotkę, po cichu „wygooglować” prawidłową odpowiedź konkursową czy po prostu przetestować nowe technologie i ocenić wspaniałe możliwości LTE Cyfrowego Polsatu i sieci Plus. W tym roku ciekawą propozycję zapewni widzom także największa telewizja internetowa IPLA, uruchamiając na stronie www.ipla.tv sekcję filmową dedykowaną akcji, w której znajdą się filmy pokazane podczas całego okresu trwania projektu. Jest to szczególnie dobra wiadomość dla widzów, którzy z różnych powodów nie będą mogli uczestniczyć w którymkolwiek z seansów.

Start seansów - tuż po zmroku, leżaki i atrakcje będą czekać na widzów już od godziny 20.00. Wstęp wolny.


Pełen harmonogram pokazów:

„Najlepsze, najgorsze wakacje” - 2 lipca Warszawa, 3 lipca Kraków i Katowice

„Za jakie grzechy” - 9 lipca Warszawa, 10 lipca Kraków i Katowice

„SEXiPIStOLS” - 16 lipca Warszawa, 17 lipca Kraków i Katowice

„Zapaśnik” - 23 lipca Warszawa, 24 lipca Kraków i Katowice

„Coco Chanel” - 30 lipca Warszawa, 31 lipca Kraków i Katowice

„Sin City” - 6 sierpnia Warszawa, 7 sierpnia Kraków i Katowice

„Sukiyaki Western Django” - 13 sierpnia Warszawa, 14 sierpnia Kraków i Katowice

„Taxi 4” - 20 sierpnia Warszawa, 21 sierpnia Kraków i Katowice

„Kochankowie z księżyca” - 27 sierpnia Warszawa, 28 sierpnia Kraków i Katowice

Na fanpage'u Kina Letniego na Facebooku na bieżąco udostępniane są zwiastuny filmów, najświeższe informacje dotyczące seansów, ewentualne zmiany w razie niesprzyjającej pogody oraz zaproszenia do udziału w licznych konkursach.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający