Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS GENERALNYM SPONSOREM MŚ W SIATKÓWCE MĘŻCZYZNDrukuj

Plus
Plus został Generalnym Sponsorem FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014, drugiej najważniejszej imprezy w historii, jaka odbędzie się w naszym kraju. Dzięki zaangażowaniu Plusa polscy kibice będą mogli bezpośrednio i na żywo uczestniczyć w święcie siatkówki, jakim są rozgrywane co 4 lata mistrzostwa świata w tej dyscyplinie.

"Jesteśmy dumni, że będziemy wspierać polskich siatkarzy w najważniejszym dla nich momencie w historii. Jesteśmy gospodarzem tych mistrzostw i po 16 latach wspierania finansowego polskiej siatkówki, czujemy się za nią odpowiedzialni i wierzymy, że nasze zaangażowanie przyczyni się do sukcesu imprezy. Wraz z nami świętować będą miliony polskich kibiców, a wśród nich naszych klientów, dla których przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek" - powiedział Tobias Solorz, Prezes Zarządu Polkomtelu, operatora sieci Plus.

Mistrzostwa są świetną okazją do promocji zarówno siatkówki, polskiej drużyny, jak i naszego kraju na całym świecie.

Plus i siatkówka to niemal synonim. Angażując się od 16 lat we wsparcie finansowe siatkówki, Plusowi udało się – m.in. wraz z Telewizją Polsat – zbudować z tej dyscypliny nowy sport narodowy Polaków. Wielkim sukcesem jest również stworzenie z siatkówki dyscypliny, którą oglądają całe rodziny, sportu bezpiecznego, kojarzącego się z jednej strony ze świetną zabawą i rozrywką, a z drugiej z sukcesami na skalę międzynarodową.

Plus szykuje dla swoich klientów specjalne niespodzianki związane z Mistrzostwami Świata. Już dziś użytkownicy Paszportu Korzyści mogą starać się o bilety na mecze mistrzostw. Paszport Korzyści to specjalny program lojalnościowy dla obecnych klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu gwarantujący dostęp do specjalnych usług, ofert, rabatów, a także rozrywki. I właśnie dla swoich klientów Plus przygotował aż 10 tysięcy biletów na FIVB Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014. Na najbliższe tygodnie Plus przygotował również mnóstwo atrakcji dla naszych klientów i najlepszych na świecie kibiców siatkówki.

Mistrzostwa odbędą się od 30 sierpnia do 21 września, a mecze będą rozgrywane w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Bydgoszczy i Katowicach. Otwarcie mistrzostw odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie w obecności kilkudziesięciu tysięcy polskich kibiców.
#1 | Prokop dnia 18.07.14 10:28
Nie mogło być inaczej. To już długa tradycja niemalże. Znając Plusa abonenci z okazji MŚ w siatkówce będą mieć nie małe bonusy.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający