Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP I NGC PONOWNIE NAGRADZAJĄ WYJĄTKOWE ZDJĘCIADrukuj

Cyfrowy Polsat
Od 4 lipca do 28 sierpnia br. kanał telewizyjny National Geographic Channel i Cyfrowy Polsat, największa platforma satelitarna, zapraszają fanów fotografii do udziału w czwartej już edycji Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego.


Uczestnicy zabawy mogą zgłaszać swoje prace w czterech kategoriach tematycznych, a na zwycięzców czekają nie tylko nietuzinkowe nagrody, ale także możliwość opublikowania swojego zdjęcia w specjalnym kalendarzu National Geographic Channel i Cyfrowego Polsatu.

Po sukcesie pierwszych trzech edycji Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego, National Geographic Channel i Cyfrowy Polsat startują z kolejną edycją zabawy dla amatorów fotografowania. Konkurs będzie trwał osiem tygodni. Prace można zgłaszać w czterech kategoriach tematycznych: "Lata 90.", "Ruch i akcja", "Ludzie i ich praca" oraz "Ty i Twój pupil", za pośrednictwem specjalnej aplikacji konkursowej dostępnej na fanpage’u National Geographic Channel: Facebook.com/Ngcpl, stronie internetowej www.cyfrowypolsat.pl i fanpage’u Cyfrowego Polsatu: Facebook.com/cyfrowypolsat.

Konkurs składa się z ośmiu etapów. W każdym z nich uczestnicy mogą dodawać dowolną liczbę zdjęć. Laureaci poszczególnych etapów będą wyłaniani w głosowaniu internautów odwiedzających aplikację konkursową. Wszyscy, niezależnie od czasu dodania zdjęcia mają szansę na zdobycie nagród finałowych.

Dwunastu finalistów konkursu otrzyma cenne nagrody, w tym: profesjonalny aparat fotograficzny, lustrzankę cyfrową, kamerę cyfrową, aparat cyfrowy oraz bony zakupowe do Empiku. Wyróżnione zdjęcia wszystkich laureatów ścisłego finału zostaną opublikowane w kalendarzu – National Geographic Channel oraz Cyfrowego Polsatu na 2015 rok.

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą National Geographic Channel na pozycji 72., a jego wersję HD na miejscu 124. na liście kanałów platformy.
#1 | Prokop dnia 18.07.14 10:18
Dla fanów fotografii świetny news - CP i NGC startują z kolejną edycją swojego wspólnego konkursu. Nagrody, jak dotąd zawsze i tym razem warte są zainteresowania.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający