Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS Z KONKURSEM SMSOWYM DLA KIBICÓWDrukuj

Plus
Plus, Generalny Sponsor FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014, ma wielką niespodziankę dla fanów siatkówki - zwycięzcy trwającego już SMSowego konkursu mają szansę przejść do historii figurując w napisach końcowych filmu "Drużyna".


"Drużyna" to pierwszy od 30. lat pełnometrażowy film dokumentalny poświęcony polskiej drużynie siatkarzy. Reżyserem jest Michał Bielawski, producentem Gutek Film, a obsada to nasi czołowi siatkarze: Michał Winiarski, Michał Kubiak, Krzysztof Ignaczak, Marcin Możdżonek, Łukasz Żygadło, Bartosz Kurek. Wszystko to w atmosferze treningów i meczów oraz z towarzyszeniem kibiców, cheerliderek, trenerów. Realizatorzy produkcji jeżdżą z naszą siatkarską reprezentacją i "chwytają ujęcia" oraz robią wywiady w krótkich przerwach między treningami i meczami. Starannie wyselekcjonowane, najciekawsze ujęcia znajdą się finalnie w wersji kinowej.

Za sprawą Plusa do "Drużyny" mogą również dołączyć wierni fani siatkówki i stać się częścią tej produkcji, a tym samym częścią historii. Wystarczy wysyłać SMSy o treści FILM na numer 7243. Koszt jednego SMSa wynosi 2,46 zł brutto. Nazwiska 100 osób, które wyślą najwięcej sms-ów znajdą się w napisach końcowych dokumentu "Drużyna". Akcja trwać będzie do 15 lipca br.Na stronie plusstore.plus.pl/druzyna na bieżąco aktualizowana jest liczba smsów, jaką należy wysłać, by "załapać się" do 100 szczęśliwców. Tam również, a także na na profilach na Facebooku: facebook.com/plus i facebook.com/Druzynafilm znajduje się więcej szczegółów dotyczących konkursu oraz informacje o filmie.

Premiera filmu "Drużyna" planowana jest na 8 sierpnia, tuż przed rozgrywanymi po raz pierwszy w Polsce Mistrzostwami Świata w piłce siatkowej mężczyzn, których Plus jest Generalnym Sponsorem. Teasery filmu można już teraz zobaczyć na specjalnym kanale na YouTube: youtube.com/channel/UCZsWR6b3i9nnA7zZVroKIIg.

Plus od 16 lat wspiera polską siatkówkę i jest jej Generalnym Sponsorem. Został też Generalnym Sponsorem najważniejszej siatkarskiej imprezy na świecie, czyli organizowanych w tym roku w naszym kraju FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014. Mistrzostwa odbędą się od 30 sierpnia do 21 września, a mecze będą rozgrywane w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Bydgoszczy i Katowicach.


Foto: Plus
#1 | AR HD dnia 08.07.14 09:50
Plus od 16 lat wspiera polską siatkówkę i jest jej Generalnym Sponsorem. Został też Generalnym Sponsorem najważniejszej siatkarskiej imprezy na świecie, czyli organizowanych w tym roku w naszym kraju FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014. - Dobre Pokazuje język . To niech teraz CP nie robi protury z pokazywaniem tego wszystkiego.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający