Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ZAWADZKA, MELA, SIENKIEWICZ, KOTERSKI W II EDYCJI "TAŃCA..." POLSATUDrukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami
We wrześniu na antenie Telewizji Polsat pojawi się druga edycja tanecznego show "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl w programie wystąpią Marcelina Zawadzka, Jan Mela, Agnieszka Sienkiewicz oraz znany z serialu "Pierwsza miłość" Michał Koterski.

Marcelina Zawadzka to modelka, była zdobywczyni tytułu Miss Polonia. Obecnie jest ambasadorką kampanii "It’s your life just take it". Jan Mela jest niepełnosprawnym zdobywcą dwóch biegunów (północnego i południowego) w jednym roku. Był współautorem programu podróżniczego "Między biegunami" emitowanego na antenie Radia Kraków. Natomiast Agnieszka Sienkiewicz jest aktorką z serialu Polsatu "Przyjaciółki", grała też w filmach "Milion dolarów" i "Yuma".

Warto przypomnieć, że Michał Koterski kilka lat temu prowadził w słonecznej telewizji swój własny talk-show "Misiek Koterski Show".

Druga edycja "Tańca z gwiazdami" nie przyniesie zmian w obsadzie prowadzących i jurorów, a więc gospodarzami pozostają Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska, w jury zasiądą: Beata Tyszkiewicz, Andrzej Grabowski, Iwona Pavlovic i Michał Malitowski. Za produkcję wykonawczą programu odpowiada firma Rochstar. Pełna lista uczestników nie jest jeszcze znana. Pierwszą edycję "Tańca..." wygrała para Aneta Zając i Stefano Terrazzino.


Informuje: Wirtualnemedia.pl/cyfrowypolsatnews.pl
#1 | Prokop dnia 18.07.14 10:11
Pierwszy sezon DWTS w Polsacie okazał się hitem - stęskniliśmy się za tańcem jak się okazało. I tę tęsknotę Polsat będzie dalej łagodził jesienią. A lista uczestników się powoli zapełnia.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający