Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

DWA RAZY WIĘCEJ INTERNETU I SIATKARSKI STARTER W NOWEJ PROMOCJI PLUSADrukuj

Plus
Plus, Generalny Sponsor FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014, wprowadza specjalny "siatkarski" starter Plus Internet na Kartę. Jednocześnie wszyscy użytkownicy Internetu na kartę w Plusie będą mogli skorzystać z promocji "Dwa razy więcej GB za doładowanie".

Dziś w sprzedaży pojawił się specjalny okolicznościowy starter Plus Internet na Kartę, na którym za 15 zł jest pakiet aż 2 GB do wykorzystania. Starter można wykorzystać do transmisji danych w LTE oraz HSPA/HSPA+ i starszych technologii dostępu do mobilnego Internetu. W zasięgu największej i najnowocześniejszej sieci LTE Plusa, a także Cyfrowego Polsatu, jest już 26 mln Polaków, czyli 2 na 3 mieszkańców naszego kraju. Do promocji specjalnego siatkarskiego startera swojego wizerunku użyczyły gwiazdy reprezentacji Polski: Mariusz Wlazły, Marcin Możdżonek i Michał Winiarski. W zestawie ze starterem znajduje się także szalik kibica w barwach narodowych.Jednocześnie rozpoczyna się nowa promocja "Dwa razy więcej GB za doładowanie w Plus Internet na Kartę". Od 9 lipca do 30 września za każde doładowanie powyżej 30 zł podwojone zostają pakiety GB – teraz za doładowania od 30 do 100 zł, klient otrzyma od 4 do aż 30 GB.Promocja "Dwa razy więcej GB za doładowanie" obejmuje wszystkich obecnych użytkowników oferty Plus Internet na Kartę oraz osoby, które kupią nowe startery o wartości 15zł za 1 GB i 9 zł za 300MB oraz wspomniany wcześniej starter o wartości 15 zł za 2GB z limitowanej edycji z okazji Mistrzostw Świata w siatkówce. Promocją są także objęte zestawy z modemem (starter z modemem LTE - ZTE MF823 oraz starter z modemem HSPA+ - D-Link DWM 157).

Siatkarski starter oraz promocja "Dwa razy więcej Internetu" to kolejna niespodzianka przygotowana przez Plusa dla klientów i związana z Mistrzostwami Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Mistrzostwa, których Plus został Generalnym Sponsorem, odbędą od 30 sierpnia do 21 września w Polsce.
#1 | Prokop dnia 18.07.14 10:07
To, że Plus od dawna sponsoruje polską siatkówkę daje także korzyści klientom. Z racji zbliżających się MŚ można cieszyć się podwójną ilością internetu.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający