Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PEŁNA LISTA UCZESTNIKÓW II EDYCJI "TWOJEJ TWARZY..."Drukuj

Twoja twarz brzmi znajomo
Poznaliśmy pełną listę uczestników drugiej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W hitowym show Telewizji Polsat wystąpią: Joanna Liszowska, Maja Bohosiewicz, Magda Steczkowska, Barbara Melzer, Jacek Kawalec, Kuba Molęda, Marek Kaliszuk oraz Marcin Przybylski.


Informacja o obsadzie drugiej serii podana została na profilu programu na Facebooku. Nowe odcinki "Twojej twarzy..." pojawią się w jesiennej ramówce Polsatu. Obecnie stacja powtarza pierwszą odsłonę show (emisja: niedziela o 20:00).

Przypomnijmy, że ostatni, finałowy odcinek I edycji zgromadził przed telewizorami prawie 3,3 mln widzów (29,5% SHR w grupie 4+ i 30,5% w 16-49). Całą serię śledziło natomiast 3 mln widzów, co przełożyło się na udziały na poziomie 27,2% SHR w grupie wszystkich oglądających oraz 27,6% SHR w komercyjnej (dane: Nielsen Audience Measurement dla Polsatu). Pierwszą zwyciężczynią okazała się Katarzyna Skrzynecka, która zachwyciła widzów nietuzinkowymi wcieleniami Tiny Turner, Louisa Armstronga, Pink czy finałowym, niesamowitym, podwójnym przeobrażeniem w duet Sarah Brightman/Andrea Bocelli.
#1 | Baldur dnia 15.07.14 17:58
To chyba dobra decyzja o kontynuacji show przez polsat, który cieszył się takim powodzeniem. Inna sprawa, że format programu i charakter charytatywny to strzał w dziesiątkę.
#2 | Prokop dnia 18.07.14 09:27
Pierwsza edycja była świetna. Takiej innej rozrywki było potrzeba. Także nie dziwi, że Polsat kontynuuje ten format. Lista wykonawców głownie związanych z teatrami muzycznymi gwarantuje niezłe widowisko.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający