Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

HBO GO W PREZENCIE NA DEKODERACH HD CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Od 18 lipca do końca sierpnia br. użytkownicy dekoderów satelitarnych HD Cyfrowego Polsatu otrzymują pełen dostęp do serwisu HBO GO, a za jego pośrednictwem do ponad 2000 godzin filmów i seriali, w tym seriali HBO, m.in. "Gry o tron", "Rodziny Soprano" czy najnowszej produkcji "Detektyw". Przez całe wakacje HBO GO na dekoderach HD będzie można oglądać bez dodatkowych opłat. Oferta jest limitowana.

Z promocji skorzystają abonenci posiadający dekodery HD Cyfrowego Polsatu: MINI HD 2000, HD 3000, HD 5000, HD 6000 lub PVR HD 7000 (wszystkie z aplikacją HBO GO) oraz co najmniej pakiet Familijny HD. Po podłączeniu urządzenia do Internetu za pośrednictwem kabla Ethernet lub modułu Wi-Fi, w zainstalowanej na nim aplikacji HBO GO użytkownik aż do końca sierpnia będzie mógł bez dodatkowych opłat oglądać materiały z całej bogatej oferty HBO GO. Po zakończeniu promocji dostęp do tego serwisu oraz kanałów HBO (HBO HD, HBO2 HD i HBO Comedy HD) zapewni pakiet HBO HD HBO GO dostępny w atrakcyjnej cenie w ofertach Cyfrowego Polsatu.

HBO GO to internetowy serwis wideo z ponad dwoma tysiącami godzin seriali produkcji HBO oraz hitów filmowych z aktualnej oferty HBO. Dzięki dostępności HBO GO na dekoderach Cyfrowego Polsatu, ale także na komputerach i urządzeniach mobilnych - smartfonach i tabletach - filmy i seriale z oferty HBO można oglądać w dowolnym czasie i niezależnie od aktualnego miejsca pobytu. HBO GO to nieograniczony dostęp do kinowych hitów oraz pełnych sezonów seriali HBO, takich jak: "Pozostawieni", "Bez tajemnic", "Dolina Krzemowa", "Gra o tron", "Newsroom", "Dziewczyny", "Kompania braci", "Seks w wielkim mieście", "Rodzina Soprano", "Sześć stóp pod ziemią" oraz wielu, wielu innych.

Oferta promocyjna jest limitowana, jej szczegóły można znaleźć tutaj.
#1 | mikun8 dnia 18.07.14 20:09
Szkoda że CP traktuje swoich abonentów w dwóch kategoriach tych lepszych i tych gorszych chodzi o posiadaczy Sagemcom esi-88 znowu dla nich nic ... może w końcu Polsat zaproponuje wymianę Sagemów na swoje dekodery a nie przy każdej promocji premium Sagemcomy są oferowane na pierwszym miejscu Smutek ..........Smuteksiemka
#2 | erbanceks dnia 18.07.14 22:15
Ale dobre info ! Aż się ucieszyłem, będę mógł oglądać najnowsze filmy Szeroki uśmiech
#3 | Prokop dnia 21.07.14 10:52
News ciekawy tym bardziej, że parę dni temu HBO HD na stałe zagościło na dekoderach CP. Także niezależnie od pakietu do końca sierpnia można się cieszyć tą nową opcją.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający