Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DISCO POD ŻAGLAMI 2014 NA ŻYWO W POLSACIE, RETRANSMISJA W DISCO POLO MUSICDrukuj

Polsat (HD)
15 i 16 sierpnia Telewizja Polsat pokaże kolejną edycję koncertu Disco pod Żaglami. Jak wynika z ramówki, muzyczny kanał Grupy Polsat - Disco Polo Music nie będzie relacjonował jednocześnie imprezy, lecz wyemituje ją w innym terminie, w następny weekend po transmisji na głównej antenie Polsatu (22 sierpnia).

Na chwilę obecną Telewizja Polsat nie ujawnia wykonawców, których zobaczymy podczas mrągowskiej imprezy. Początek Disco pod Żaglami 2014 w Telewizji Polsat: piątek o godzinie 20:00, sobota o 20:05.

Natomiast Disco Polo Music, 15 sierpnia, przypomni ubiegłoroczną edycję Disco pod Żaglami. Na scenie wystąpili wówczas m.in. Weekend, Boys, Shazza, Clasic, Skaner, Imperium, Marcin Siegieńczuk, Exaited, Akcent i Michał Gielniak. Początek transmisji od godziny 18:00.
#1 | Prokop dnia 21.07.14 10:48
Kolejny festiwalowy weekend w Polsacie. Mimo sezonu ogórkowego Polsat zapewnia świeżą porcję rozrywki. Tym razem w rytmach disco.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający