Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS: ZMIANA REGULAMINU "LIMIT NOCNY" I PODWYŻSZENIE LIMITU DO 100 GBDrukuj

Plus
Z dniem 21 lipca br. ulega zmianie regulamin oferowanej przez sieć Plus promocji "Limit nocny". Wielkość limitu podniesiona zostaje na 100 GB w jednym okresie rozliczeniowym i obowiązuje w godzinach 01:00 - 07:00.Promocja skierowana jest do abonentów Plusa, którzy podpisali lub przedłużyli z umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych w ramach promocji typu Plus Internet z jednym z planów cenowych mających w nazwie "iPlus prywatnie", "iPlus firmowo", "internet" lub "POWER LTE", z wyjątkiem planów cenowych "internet 1 GB" oraz "internet da Firm 1 GB".

W ramach promocji oferowana jest promocyjna usługa "Limit nocny", w ramach której:
* abonent korzystający z planów cenowych mających w nazwie "iPlus prywatnie", "iPlus firmowo", lub "internet" może aktywować limit 100 GB na wysłane i odebrane w technologii GPRS, EDGE, HSPA+ lub LTE dane dostępne w godzinach 01:00 - 07:00 w jednym okresie rozliczeniowym.
* abonent korzystający z planów cenowych mających w nazwie "POWER LTE" może aktywować limit 100 GB na wysłane i odebrane w technologii GPRS, EDGE lub HSPA+ dane dostępne w godzinach 01:00 - 07:00 w jednym okresie rozliczeniowym.

Abonent może zlecić aktywowanie "Limitu nocnego":
* wysyłając z numeru, na którym aktywny jest jeden z planów cenowych bezpłatny
SMS na numer 2612 o treści "AKT LN" – dla klientów indywidualnych oraz "AKT LN Pluskod5" – dla klientów firmowych,
* telefonicznie, dzwoniąc na numer Działu Obsługi Klienta: 26013 z telefonu sieci Plus lub 6011026014 z telefonu wszystkich sieci – usługę aktywuje konsultant,
* logując się do Plus Online na www.plus.pl,
* u sprzedawcy w Punkcie Sprzedaży Plusa.

"Limit nocny" może zostać wykorzystany tylko na transmisję danych w ramach zasięgu sieci Plus. Promocja trwa od 21.07.2014 do odwołania.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający