Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

EUROSPORT2 W OTWARTYM OKNIE CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu Bundesligą wśród polskich kibiców, kanał Eurosport 2, w porozumieniu z kluczowymi operatorami kablowymi oraz platformami cyfrowymi, uruchomi otwarte okno w dniach od 16 do 30 listopada.

Szlagiery Bundesligi z Polakami w głównych rolach będą mogli zobaczyć na żywo abonenci platformy cyfrowej Cyfra +, n oraz abonenci cyfrowi telewizji kablowych: Vectra, TOYA, INEA, Promax, którzy na co dzień nie mają dostępu do Eurosportu 2. Cyfrowy Polsat w ramach własnej promocji również zwiększy dostępność kanału Eurosport 2 dla swoich klientów.

Wierzę, że teraz zainteresowanie starciem gigantów będzie jeszcze większe. Na placu boju zobaczymy rewelacyjnych w tym sezonie Roberta Lewandowskiego i Łukasza Piszczka oraz doskonale grający zespół Bayernu- mówi Krzysztof Świergiel, Dyrektor Zarządzający Eurosport Polska.

Kanał Eurosport 2 jest wyłącznym nadawcą rozgrywek piłkarskiej Bundesligi w Polsce, z najwyższą frekwencją na trybunach spośród wszystkich piłkarskich lig na świecie (średnio 42 tysiące/mecz). Komplety widzów na stadionach, walka o punkty do ostatniej minuty i dużo bramek wyróżniają niemiecką ligę na tle całej Europy. W każdy weekend kanał Eurosport 2 pokazuje 5 meczów na żywo.

źródło: Eurosport
#1 | mikun8 dnia 16.11.11 21:27
NA DEKODERACH POLSATU BRAK DOSTEPNOŚCI DO EUROSPORT 2 W RAMACH OTWARTEGO OKNA (zreszta jak zwykle zawsze na koncu albo wcale ) 16.11.2011 wedlug zapowiedzi Smutek
#2 | bublach dnia 25.01.15 18:33
łatwa dostępność Eurosportu 2 w cyfrowym Polsacie to bujda . takim postępowaniem co najwyżej odpycha się klientów niż przyciąga . jest to dziwne gdy nc plus rośnie w siłę i bije cyfrowy Polsat na głowę jeśli chodzi o ofertę sportową . w pakiecie za 39 zł i 49 zł powinien być dodatkowo ,chociaż wspomniany Eurosport 2 bez ograniczeń .

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający