Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS Z NOWĄ STRONĄ INTERNETOWĄDrukuj

Plus
Duża niespodzianka spotka dziś wszystkich odwiedzających stronę internetową Plusa. Operator uruchomił swój nowy portal, który wyróżnia się prostą strukturą i intuicyjną nawigacją. Wszystko to zostało osadzone w eleganckiej szacie graficznej, co nadaje nowoczesnego wyglądu i jest przyjazne dla użytkowników.

Plus, przygotowując projekt zastosował się nie tylko do wytycznych ekspertów, ale również do preferencji klientów. Dzięki temu strona przystosowana jest do szerokiego portfolio sprzętu na jakim dziś klienci korzystają z internetu, a jednocześnie prosta i intuicyjna w nawigowaniu.

Nowy portal www.plus.pl został w całości zaprojektowany zgodnie z wytycznymi RWD (Responsive Web Design). Wygląd, funkcjonalności i układ poszczególnych stron dostosowują się automatycznie do rozmiaru ekranu urządzenia, z którego aktualnie korzysta użytkownik. Stworzone w tej technice strony są uniwersalne i czytelnie prezentują swoją zawartość zarówno na ekranie komputerów, jak i ekranach tabletów czy smartfonów.


Nowa strona główna www.plus.pl


Serwis podzielony został na trzy czytelne dla każdego użytkownika części:
* Telefony i urządzenia (tablety, laptopy, routery, konsole),
* Oferta (w tym oprócz oferty telekomunikacyjnej oferta Plus Banku, energii elektrycznej oraz telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu, w tym oferty w ramach programu smartDOM z 50 proc. rabatem na drugi produkt)
* Strefa Klienta (usługi dodatkowe, pomoc).

Klienci mogą teraz wybierać spośród wielu spersonalizowanych propozycji produktów i usług Plusa tę ofertę, która najlepiej dopasowuje się do ich oczekiwań i zaspokaja potrzeby.

"Nowa strona Plusa, to nie proste odświeżenie dotychczasowego jej wyglądu. Całkowicie zmieniona została struktura serwisu, a na użytkowników czeka również szereg ułatwień pozwalających między innymi samodzielnie dopasować ofertę do własnych potrzeb." – mówi Paweł Wróbel Zastępca Dyrektora Departamentu Zarządzania Ofertą ds. Portali i Sprzedaży Internetowej w Plusie. "Nowa szata graficzna powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających internautów, a funkcjonalność serwisu zaspokoić potrzeby i oczekiwania klientów."

Wygląd i struktura nowego portalu www.plus.pl zostały zaprojektowane na podstawie badań i analiz potrzeb użytkowników we współpracy z liderem rozwiązań e-commerce w Polsce – Divante Sp. z o.o. Portal wykorzystuje najlepsze rozwiązania i najwyższe standardy z obszaru projektowania stron internetowych, dzięki czemu nawigacja i wybór oferty są niezwykle proste i intuicyjne.

Partnerem technologicznym projektu jest Asseco Poland.
#1 | AR HD dnia 25.07.14 09:17
Bardzo ładnie strona się prezentuje.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający