Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT: SPÓR O ZNAK "+" POWODEM ZMIANY POLSAT NEWS+ W POLSAT NEWS 2Drukuj

Polsat News 2
Spór prawny z Groupe Canal+ S.A. i ITI Neovision S.A. spowodował, że zarząd Telewizji Polsat postanowił zmienić nazwę kanału Polsat News+ na Polsat News 2. Spór dotyczył używania przez informacyjno-publicystyczną stację znaku "+". Informację przekazał serwisowi cyfrowypolsatnews.pl, Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Polsatu.

Powodem (zmiany nazwy - przyp. red.) jest spór prawny z Groupe Canal+ S.A. i ITI Neovision S.A dotyczący używania znaku "+" - powiedział nam Matwiejczuk.

Rzecznik słonecznej telewizji dodał, że stosowny wniosek ws. zmiany nazwy został w czwartek skierowany do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Zarząd Telewizji Polsat podjął decyzję o zmianie nazwy kanału Polsat News+ na Polsat News 2. Stosowny wniosek został skierowany w dniu dzisiejszym do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Na antenie Polsat News 2 nadal można znaleźć pogłębioną debatę o polityce, biznesie i światowej ekonomii, autorskie programy kulturalne, społeczne i o tematyce międzynarodowej. Polsat News+ ruszył 9 czerwca br. i pod taką nazwą nadawał do 31 lipca 2014 roku.
#1 | Viking dnia 31.07.14 23:50
Wniosek do KRRiT? Czyli spór przegrany. Z przymrużeniem oka
#2 | Midrach dnia 01.08.14 15:07
Żeby tak dodawali lepiej programy jak zmieniali loga czy znaczki - chory marketing a suma summarum to wszystkie te platformy są h..... warte kłótnia

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający