Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DISCO POD GWIAZDAMI Z PŁOCKA, ZAMIAST DISCO POD ŻAGLAMI W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Telewizja Polsat wbrew wcześniejszym zapowiedziom, m.in. umieszczeniu w swojej ramówce koncertu Disco pod Żaglami, nie pokaże go. Jak wynika z informacji podawanych przez organizatorów, słoneczna stacja transmitować będzie za to imprezę Disco pod gwiazdami, wprost z amfiteatru w Płocku. Wydarzenie odbędzie się w dniach 15 i 16 sierpnia br.

Podczas pierwszego dnia festiwalu Disco pod gwiazdami na płockiej scenie wystąpią Kate Ryan, Bad Boys Blue, Fun Factory, Francesco Napoli, Boney M, Mario Bischin, Snap, Czerwone gitary oraz Weekend.


Plakat - Disco pod gwiazdami (za facebook.com/DiscoPodGwiazdami)


Drugiego dnia przed widownią zgromadzoną wystąpią legendy polskiego disco - zespoły Boys, Akcent i Classic. Zaśpiewają także Jacek Stachursky, który świętować będzie 20 lat na scenie, Paulla, LOKA, Wet Fingers, Formacja Nieżywych Schabuff.

Na chwilę obecną brak informacji, co do transmisji imprezy na antenie kanału Disco Polo Music. Disco pod gwiazdami na żywo w Telewizji Polsat, 15 i 16 sierpnia br.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający